Powinienem usunąć to całe własne pytanie jako nietrafione?

Może przegapiłem, @anon25287923.

no i co powinieneś?

1 polubienie

Gdyby było w zestawie powiadomień kierowanych tylko do nas, nie mógłbym przegapić, @anon25287923.

Harmonik co powinieneś?

1 polubienie

Popieram cię harmonijnie @harmonik w tym postulacie. Powinien być!

2 polubienia

Jednak jest jako pierwszy lewy z awatarów w linii po prawej stronie,strony, @Bingola

Na komputerze pierwszy avatar jest autora, a pozostałe autorów ostatnich wpisów. Na mobilnym urządzeniu tylko avatar autora ostatniego wpisu.

2 polubienia

Aa ok, bo ja zawsze z telefonu…to sporo wyjaśnia :slight_smile:

1 polubienie

Ale Ty wcale nie jestes glupi! Bardzo dobrze sobie radzisz w tym chaosie, tak trzymaj!

@elsie. Bardzo doceniam umiejętności i dobrą wolę admina Szczerego. Ale też pamiętam, że przez całe lata usprawnialiśmy stare Pytamy. Np. lokowanie powiadomień kierowanych do nas w jednym miejscu. Ułatwiało to zapoznawanie się z nimi. Tu komunikowanie się jest chyba utrudnione, a może nie musiałoby być takie.

No dziękuję, @elsie. Lubię życie lekkie, łatwe, przyjemne, atrakcyjne., upraszczane. Jak nie muszę, to nie lubię się trudzić. Jak mogą mi dostarczyć łatwiejszy produkt, z polską instrukcją obsługi, to taki wolę. Potrafię sobie przetłumaczyć za pomocą tłumacza, ale nie zawsze dobrze się tekst kopiuje i wkleja. Miałem problem przy skopiowaniu angielskiej uwagi w temacie ZiraaeLa, “mężczyźni nie płaczą”. Mogłem to zapisać i wpisać ręcznie, ale po co takie ceregiele, gdy mogli dać instrukcję po polsku, co zaraz zrobili.

1 polubienie

No to ze mna jest podobnie.

1 polubienie

W jakim chaosie? Xd

3 polubienia

Chaosie informacyjnym.

1 polubienie