Pytamowy sondaż

Kusiło mnie by napisać,"kazdy byle nie PO-PIS"ale w debacie znalazlem jeszcze trzech gorszych a w planktonie nie objetym debatą,był jeszcze jeden,chyba potencjalnie najgorszy z wyobrażalnych.
Straszne gdy wyborcza taktyka niszczy wszystko co pozytywne w tym,jak widac kazdego dnia,zdziczałym cyrku.

3 polubienia

U mnie Hołownia i Biedroń odpadają, Bosak również ze względu na ugrupowanie, które reprezentuje oraz niektóre poglądy. Z zainteresowaniem przyglądam się Kosiniakowi - Kamyszowi i widziałbym go, jako prezydenta. Waham się między nim, a Trzaskowskim.
Dudy w ogóle nie biorę pod uwagę.

3 polubienia

Dlaczego prowadzi Czaskowski? Albo uważacie że byłby lepszy od Holowni co raczej źle o was świadczy albo głosujecie na niego z myślą że Holownia i tak nie wejdzie do drugiej tury… Pomijam fanatyków PO ale nie ma ich tu przecież 7 XD Przecież to ten z TVN miałby większe szanse w 2 turze… Nie wierzę jak można głosować na tego pelowca majc w końcu większy realny wybór, i narzekać jednocześnie na to że jest źle… O boże znowu PiS albo PO… To my polacy… Xd niemyślący ciemny lud.

Bo Rafał to mniejsze zło i tylko on wejdzie wraz z Dudą do 2 tury.

Żadnego Czaskowskiego w wśród kandydatów nie widzę. Czyżbym przegapił?

2 polubienia

No czyli opcja numer dwa. Mniejsze zło? To po co głosujesz na zło? Bo opcja numer dwa… Pis Po do końca świata XD

Od kiedy czepiasz się przekręcania nazwisk czy pisaniu przezwiskami? A zresztą… Chyba pisalismy o tym już.

Ja myślałem, że doszedł nowy kandydat.

1 polubienie

Kandydat Czaskowski xd dobre.

Dla dobra Polski wybieram Trzaskowskiego.

2 polubienia

Nie chwal dnia przed zachodem słońca :rofl:
Ale tez za niego trzymam kciuki.

2 polubienia

Nikt nie jest prorokiem we własnym kraju.

2 polubienia

Bosak podzielił się jednym głosem z Panem Andrzejem, żeby nie było mu smutno xd

2 polubienia

Jest szansa jeśli wyborcy Biedronia, Hołowni i Władka w 2 turze zagłosują na Rafała. Bo na Bosaka nie ma co liczyć

1 polubienie

juz sie wypowiadal, ze bedzie nawolywal, zeby jego wyborcy nie glosowali na Traskowskiego.
ale ja sie ciagle boje, ze nie bedzie II tury.

2 polubienia

Bój się Thora.

E tam z nim latwiej niz z wyborcami Dudy :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dobra dobra :wink:

Spot Rafała

2 polubienia