Pytanie formalne

Tak coś czułem… :roll_eyes: :thinking: :grinning:

3 polubienia

To forum bezpańskie.

no fakt, na pan - pani tu nie jestesmy :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tak po prawdzie czy to takie istotne, kto-zacz jest tego forum twórcą? Darowanemu koniowi nie zagląda się w zęby. :wink:

4 polubienia

A poza tem, koń ma wielki łeb, to niech myśli… :grin:

3 polubienia

@czarny_rycerz dla mnie w sumie tak :slightly_smiling_face:

1 polubienie

No i koń jaki jest, każdy widzi. :smiley:

3 polubienia

A nasz dodatkowo jeszcze szczery jest… :rofl:

2 polubienia

To forum jest kontynuacją poprzedniego forum o nazwie Pytamy. Uczestnicy wywodzą się z tamtego, styl, forma dialogu - również. A pomysłodawcą i twórcą tamtego był niejaki @hazan, nazwiska nie będę podawał bo jest to czynny uczestnik życia internetowego.
Po zamknięciu pytamy.pl przygarnął nas @siteadmin na tym pytamy.online i jesteśmy, ja na pewno, jemu bardzo wdzieczni.
Może ta informacja zaspokoi Twoją ciekawość.

5 polubień

Ogolnie tworcami forum sa wszyscy uzytkownicy - bez nich forum byloby kolejnym konstruktem unoszacym sie gdztes w necie i zmierzajacym ku zapomnieniu.

3 polubienia

Szczery, czy nie, grunt że tfurcą jest. :rofl:

1 polubienie

No właśnie w jakimś starym kotlecie to już wydedukowałam :grin:

1 polubienie

Oczywiście masz wiele racji @okonek . Jednak ktoś musiał być na początku, musiał być ten zaczątek, impuls, pierwsza możliwość wypowiedzi. A my, użytkownicy, piszący i komentujący, utrzymujemy teraz to forum przy życiu. Utrzymujemy dla nas samych.

3 polubienia

Samo forum jako projekt techniczny to oczywiscie taki jeden co szlachetnym kopytnym stworzeniem sie pieczetuje.
Ale juz zawartosc to uxytkownicy - kazdu swoje ziarenko do tego doklada.
To pytamy nie jest dokladna kopia starego (choc szkoda, ze nie stworzono archiwum tamtego, ale coz widac nie lezalo to w interesie wp juz od lat.
Nie wiem jak tam na szamboterii, bo tez specjalnie nie jest promowana na tamtym portalu? A nie zagladalam tam od marca.

2 polubienia

@Antykwa Na początku było słowo (pisane) :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

I wszystko przez nie się stało … co się stało. I nie zawsze musiało być pisane. image

1 polubienie