QUIZ ekstremalny jak zwykle ekstremalny :(

Najlatwiejsza dla mnie byla ta Hypatia!!!
Wspaniala kobieta, odwazna i piekna
Dla mnie jest symbolem i prekursorem nauki ktora do dzis traktowana jest po macoszemu: to jest filozoficznego podejscia do astronomii

2 polubienia

Nie tak zle…10/15 a zle Hypatia,Ida Zeikman,łątki,syn Zeusa oraz…zespol koncertujacy jak opetany…
Coz…Nie lubie tej grupy i wyszlo na to ze mnie to chyba nie interesuje :wink:

3 polubienia

6/15 w szachy nie gram,ale skoczka dobrze umiejscowiłam
image

3 polubienia

ja ich w ogole nie kojarze.
przynajmniej nazwy

1 polubienie

To takie heavy aluminium lub raczej hard rock w typowym dla lat 80-tych wydaniu.Plyta High And Dry byla fajna ale potem zaczeli produkowac “rockowe ballady” i inne banaly z ktorych wyroznilbym"Love Bites".Fajny hit na lato :wink: I na imprezy…
Muza przewidywalna do bolu ale…Musza chlopaki byc ok. skoro tak ustawili granie ze pracuje z nimi jednoreki perkusista! I to sie dla nich liczylo bardziej niz roszady w skladzie na przyklad.

1 polubienie

no to poszukam ludkow w necie, moze faktycznie gdzies cos slyszalam, jak nadawalo sie na imprezy.

1 polubienie

Love bites bylo przebojem i to sporym.

1 polubienie

wlasnie odsluchuje - nie kojarze, takich w tym stylu to na peczki bylo. ale faktycznie tak na imprezowe dozynki sie nadaje.

1 polubienie

Już widzę, że będzie grubo :sunglasses:
Jeszcze nie weszłam i już się boję wejść, skoro całe kujońskie towarzystwo bez kompletu :smiley:
Ale dobra, włażę, najwyżej się nie pochwalę :stuck_out_tongue:

4 polubienia

Bo oprócz nas dwoje, to same tu kujony są. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

W drzewo puka… :rofl:

1 polubienie

Kasze to sie u mnie w domu kupowalo dla ptakow. I dla mamy na krupnik. Bo ja krupnik i jarzynowe w tym minestrone omijam duzym lukiem.

2 polubienia

Krupnik to jest takie coś, co po ugotowaniu od razu należy wylać. :stuck_out_tongue:

Jak dla mnie, to rosół można od razu wylać :slight_smile:

1 polubienie

Pies sie tym nie otruje
Tylko ziemniakow nie strawi.

1 polubienie

Nie mędrkuj! :stuck_out_tongue:

Rosol to w kubeczku do wypicia, albo podstawa do pozywniejszej zupy.

2 polubienia

Dobry krupnik nie jest zły!!!

Dla mnie należy spuścić w klopie KAWIOR!!! :joy:

2 polubienia

Dobry krupnik, to wylany krupnik. :stuck_out_tongue:

1 polubienie