QUIZ filmowy-serialowe imiona...

A dziewczyny mowily do niego po imieniu.Podobnie jak przełożony [Zdzisław Tobiasz] :laughing:

2 polubienia

Czyli jak wiekszość:))

1 polubienie

Bo to byl film przygodowy a nie historyczny.Jak …Winnetou.A najwazniejsze ze nie az tak glupi jak Janosik.

2 polubienia

Zdecydowanie wole Janosika

1 polubienie

Proszę… wyróżnione.
Jasne, że znałam i rozwiązałam praktyczne bez zastanowienia :slight_smile:

3 polubienia

I co ja biedny miś mam zrobić?
Jak podniose poprzeczke to wiesz co bedzie :laughing:

2 polubienia

Nie podnoś, następnym razem trochę oszukam, że strzelałam :wink::rofl:

2 polubienia

Dla mnie to najglupszy wyobrazalny serial na poziomie gruzinskiego dowcipu ale oczywiscie kazdy ma prawo do swego poczucia humoru :laughing:

1 polubienie

Zartuje.
Bede robił"swoje".Przymusu nie ma a jak ktoś"coś"to zawsze moze przeciez samemu :sweat_smile:

1 polubienie

Coś tam ustrzeliłam, coś brzęczało za uchem… i wyszła mi cała dyszka !
Strażnik i Kojak na drzewo.
Super pomysł na quiz miałeś :slight_smile: A ja z rozpędu zamawiam kolejny - ekranowe imiona bohaterek. Da się… ? :wink:

3 polubienia

Jesli chodzi o filmy i seriale to moje poczucie humoru konczy sie na etapie czegos jak Kac Vegas nawet jak to zlotym Globem nagrodza.

2 polubienia

Zapewniem Cie ze jeszcze w tym tygodniu! Potem bowiem urlop i caly koncept ze mnie uleci :sweat_smile:
Ha!Znowu 10/12?A to dopiero:))

2 polubienia

Nawet nie chce wiedziec o czym mowisz:))

Trzymam Cię ! :+1:

1 polubienie

Hmmm wiedziałem tylko Zorro :rofl: Chociaż to też wykluczając inne odpowiedzi. … Po kilku strzałach poddalem się i nie ukończyłem… :roll_eyes: Życie…

1 polubienie

No cóż…Miedzy innymi,tym sie róznią nasze światy :grin:

1 polubienie

Nie pamiętam a odtworzyć nie potrafię bo w niektóre odpowiedzi strzelałem.:frowning_face:

10/12
Straznik i ten francuski RobinHood ( czy ja to oglądałam)

2 polubienia

10/12 po raz… :grin:
Jesli cos mnie zaskakuje to Walker…Wydawalo mi sie ze po fali dowcipow na jego temat,nie bedzie w tym zadnej tajemnicy…

1 polubienie

Widać, niektóre rejony ta fala ominęła, bo nie wiem o czym piszesz :slight_smile:

1 polubienie