QUIZ---Misz masz,no.3

Czasem faktycznie chyba,wypada sie zastanowić,co zrobić byś nie miała “10” :grin:
I to sie da zrobic ale to od razu innych przyprawia o lament :laughing:
Gratulacje!

1 polubienie

No własnie:)

1 polubienie

Udalo się. Wszystko wiedzieć ( lub trafić).
Jedno - dzięki tegorocznej lekturze mojej córki z gimnazjum.

4 polubienia

Czyli dycha?
No bomba!

1 polubienie

wystarczy logogryf w wykonaniu kolegi @Antykwa lub rebus @benasek

1 polubienie

Byc moze…W tamtych sztukach jestem beznadziejny tak dalece ze nie potrafiłbym nawet ocenić :grin:

1 polubienie

Zapraszam na krótki kurs @okonek. Jeszcze Ci drinka postawię na końcowym egzaminie :sunglasses:

to ile ten kurs ma trwac i ile drinka bedzie? :grin:

1 polubienie

Zaczniemy od drinków @okonek … I przy drinkach dogadamy szczegóły :slight_smile:

1 polubienie

5 na 10 xd

2 polubienia

Ja staję odważnie w szranki choć wynik nie jest imponujący bo 6/10. Tradycyjnie kiedy strzelałem do dwóch możliwych odpowiedzi to trafiałem w tą niemożliwą. :stuck_out_tongue: Trudno.
Jednak wykazuję tu więcej odwagi niż inni którzy do moich zagadek jakoś śmiałości nie mają.:frowning_face:

3 polubienia

Ja sie na tego rodzaju zagadkach nawet skupic nie potrafie…No nie moja liga…Nie wiem na czym to polega…

@Antykwa , to co innego, u Ciebie nie wystarczy powiedzieć tak lub nie, tam trzeba myśleć :thinking: z drugiej strony, skoro tu większość zdobywa komplet punktów, to znaczy , że mają ogromną i wszechstronną wiedzę, powinni to z palcem w … rozwiązać. Dla formalności , ja w tych Wizach jestem w mniejszości , ledwo o srednią zahaczam.

2 polubienia

No przeraszam ale w czym wiedza ma byc gorsza od innych quizow?Tym bardziej ze wcale nie polega na tak lub nie…
To jest kwestia predyspozycji…Ja w zwyklym rebusie zawsze widze cos innego niz wymaga autor:))

2 polubienia

Właśnie , że nie jest w niczym gorsza, we wszelkiej masci zgadywankach potrzebna jest wszechstronna wiedza.

2 polubienia

Napisałbym nieco inaczej. W różnych zgadywankach, zagadklach, quizach wymagane są różne cechy naszego umysłu.
W quizach - głównie wiedza, ale i umiejętność wnioskowania. W typowych zadaniach szaradziarskich - znajomość reguł, dłuższa chwila pomyślunku, zdolności dedukcyjne. Tu nie ma nic hop-siup.:yum:

2 polubienia

Mi to mówisz ? Toć ja u Ciebie @Antykwa kilka przymiarek robiłam , u @benasek tylko kalambury robię.

1 polubienie

Racja @anon75849589 , w zamierzchłej przeszłości zabłądziłaś w takie dziwne rejony. Najwidoczniej jednak się nie spodobało, bo później nic i nic. Ale co wtedy zarobiłaś to Twoje.:yum:

1 polubienie

Byłam u Ciebie chyba tydzień temu. To jeszcze nie ten czas nie ta pora. Za głupia jestem na to.

Czytam pierwsze pytanie i ryczęęęęęęęęęę ze śmiechu…
A teraz nawet nie podam ile dobrych odpowiedzi miałam…
te testy to dla geniuszy?TAK?!?