QUIZ-niespodzianka [dla Elsie]

Każdy ma swoje sumienie. Wiem, to wiem, nie wiem, to nie wiem i taka jest moja zasada.
Przecież nikt nie przestanie mnie lubić tylko dlatego, że nie znam odpowiedzi.

3 polubienia

No wlasnie…
To dlaczego ilosc uczestnikow systematycznie spada?

1 polubienie

nie udaje - mam teorie, ze starzejemy sie, ale mozg pracuje na przetrwanie

Nie wiem,o czym mowisz ale jesli chcesz,moge ci na jutro przygotowac quiz na poziomie forum classic rock.

Zapodawaj, najwyżej dowiem się, ile nie wiem…

1 polubienie

Prosze bardzo.Mozemy sie umowic na ok. godz.14 czasu angielskiego bo po nocce musze pospac.
Tylko nie wiem,po co ten upor…Jakbym powiedzial cos niestosownego…
Przeciez Ty tez mozesz zrobic quiz z historii,w ktorym nikt nie wyjdzie z 3…Tylko po co?

1 polubienie

ale to jest podstawa wszyskich zgadywanek, szarad, rebusow, jolek i gry kosci plus brydz
gre w szachy to pomine - gambit i roszade wymyslono wczesniej, a jak zrobic krolowke/hetmana z pionka i to bez strat? to nawet współczesna polityka nie wymyslila

dopoki do tego nie dolaczysz sznura wisielca?
na czym odpadne to sie dowiem

1 polubienie

No jasne, że tak. Zresztą takich robił nie będę, bo ma być zabawa, a nie praca magisterska.
A piszę tu, co piszę też dla zabawy. Dla śmiechu i luzu.
Odrywam się teraz, bo muszę se tatara zrobić. Już od godziny się odrywam. :grinning:

1 polubienie

No nareszcie bo juz myslalem ze musze sie wsluchac w konkluzje towarzysza Winnickiego…

1 polubienie

Dobre!

1 polubienie

Zdecydowanie lepiej się czuję w takiej muzyce niz w tej dzisiejszej. Chociaż melomanem nie jestem.
14/16 dzięki temu że pytania nie były dla magistrów. Nie podołałem Songowi of Love oraz operze z Ojca chrzestnego.

3 polubienia

I tutaj wlasnie,padl wynik jaki przewidywalem.Tzn. myslalem ze jesli jakis klopot moze sie pojawic, to tylko z tymi pytaniami :slightly_smiling_face:

2 polubienia

He he he!!! :joy: