QUIZZZ-"Te co skaczą i fruwają",na swoj quiz zapraszają

Jeszcze nie raz się okaże… :crazy_face:

Też tak myślę…

Wally Gator.

1 polubienie

1/1 :slight_smile:

1 polubienie

Chetnych do quizow jest w ogóle coraz mniej.Zawieszam zabawe przynajmniej do 10.02…

1 polubienie

No i mozesz szykowac sobie kolorek bo nie zanosi sie na zmiany :slightly_smiling_face:
Jak widac,oplacalo sie oglądać :wink:

1 polubienie

@collins02
Ja tez coraz mniej chetna
Bo coz latwiejszego niz napisac np: komplet, albo 12/12, 10/10, albo…
I juz sie jest expertem
A kto szybszy temu najlepsza odpowiedz

A ten twoj quiz niestety niedostepny. Klikam i klikam i nic. A szkoda, bo z twoich quizow mozna sie przynajmniej czegos nauczyc

1 polubienie

Sprawdzilem i nie mam pojecia,dlaczego jest u Ciebie niedostepny…Klikaj w to co w ramce na niebiesko!

1 polubienie

Kliknelam jak poradziles i rzeczywiscie sie udalo
Nie udawalo sie tylko przy probach otworzenia linka w osobnym tabie

Moje gratulacje. Quiz bardzo dobry!!!, nawet dla mnie, choc zoologia raczej do moich zamilowan nie nalezy. Ale dowiedzialam sie paru rzeczy i sa to wiadomosci naprawde ciekawe i nawet sporo (jak na mnie) wiedzialam

1 polubienie

@birbant
Na drugim to chyba ja jestem - i to jest niemale zaskoczenie dla mnie
Jak to czlowiek nieraz sie od dzieci uczy (syna interesowaly zwierzeta wiec ogladalam z nim filmy nawet dokumentalne na ten temat)

2 polubienia

Jaki masz wynik? To, że wygrałaś ze mną, wybaczam. :smile:

Mam zaufanie do tego grona osób, które biorą udział w quizach. Sam nie oszukuję, to i mnie nie oszukują.

2 polubienia

@birbant
@collins02
No dobra,odstapie od swoich zasad i pochwale sie tym razem wynikiem
Mam 10/13, ale najwazniejsze, ze jest to, ze 10 faktycznie wiedzialam. Tych 3 nieznanych nie udalo mi sie ustrzelic
A synowi podziekuje za zoologiczna edukacje

5 polubień

Domysliłem sie skoro wspominałaś o podium :slightly_smiling_face:

2 polubienia

Ten quiz trafil w moje zainteresowania. To co nie wiedziałam zaznaczalam wlasnie to co najmniej znane…licząc ze nieprzypadkowo tam się pojawiły.

3 polubienia

No to masz kolorek.

Choc tak naprawde hipcio takze bardzo niebezpieczny…a moje koty (5) tez zyją w stadzie.

1 polubienie

A już myślałem, że żaden kujon się nie ujawni. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

@collins02 teraz masz jeszcze mozliwosc od siebie zaznaczyc najlepsza odpowiedz klikajac pod wybranym postem w swoim pytaniu.

1 polubienie

A i na hipcia latwiej trafic niz na leoparda na przyklad.

1 polubienie

Jestem pod wrazeniem.Uwazalem ze quiz mi sie udal ale ze nie byl trudny.Niemniej wydawalo mi sie ze 3 pytania mogly byc wysoko zawieszona poprzeczka…No ok. Bede teraz o Tobie pamietal!