Quizzz...Troche gimnastyki na wieczór!

@efka Nic mi to nie mówi. Nieaktualny jestem.

1 polubienie

Nie mam bladego poecia kim jest Radek.Ale kim by nie byl,ja pytalem o ikony przynajmniej 3 pokolen.
Nie mowiac juz o tym ze pani Krystyna Loska mowila o tym tak w Sopocie jak i w Opolu.A ze przy okazji spotkania ze Zbigniewem Gornym,to juz inna sprawa.

3 polubienia

To nie ja stworzylem obowiazujace opcje.Ba!Od Ciebie nauki pobierałem :slightly_smiling_face:

1 polubienie

To akurat psikus z mojej strony…

2 polubienia

Pomimo zmęczenia i deszczowo burzowej pogody, udało się, tylko 3 razy strzelałem na ślepo - coś wiedziałem ale mętlik i oczopląs góra dół w połowie pytania nie ułatwiał odpowiedzi. Pierwszy raz 10/ 10

3 polubienia

Twój gust jest lepszy, niż mój. :stuck_out_tongue_winking_eye:

3 polubienia

To piosenkarz …

1 polubienie

Jak disco polo, to nie piosenkarz, tylko wydawacz dźwięków. Nazywając go piosenkarzem obraża się piosenkarzy, Nawet, choćby go miliony wielbiły, zdania na ten temat nie zmienię.

4 polubienia

Nie ma czegoś takiego, jak lepszy czy gorszy gust!
Słuchamy tego, co nam w duszy gra.
Jo ruchliwe dziewce jezdem, to i takiej muzyki lubię słuchać :stuck_out_tongue:

2 polubienia

Ale żartować jeszcze wolno? :grinning:

1 polubienie

Mi się wnętrzności wywracają…

1 polubienie

Na przyszlość…
Temat muzyczny,filmowy czy jakikolwiek inny…Jesli mój i jesli stwierdze ze znowu ktoś sadzi kupy z disco polo,natychmiast zamykam temat.O ile moderator bedzie pod ręką.Prosze sie wiec nie dziwic i radze zapamietać.
Jak sie nie podoba,proponuje tworzyc własne wątki.Tego zdaje sie,nikt nie zabroni.

2 polubienia

@efka wyraziłem swoją opinię i nic ponad to. To, że ja czegoś nie lubię, nie jest obowiązujące dla innych.

2 polubienia

Luzik. Kończę rozmowę.
Nikt!!! mi nie narzuci swojego gustu, chyba, że trafi :wink:

1 polubienie

Od narzucania stylu czy tematu jest AUTOR pytania.

1 polubienie

Już masz prawie czysto. Sama pousuwałam swoje teksty.

Nawet osiem! :grinning:

3 polubienia

No to chyba mieścisz sie na podium :slightly_smiling_face:

1 polubienie

A Ty nie zapomniałaś wystartować?

No juz startuje, faktycznie nie wystartowalam :star_struck:

1 polubienie