QUIZZZZ....Z generałem w roli głównej

Już nie… Już obok podium. Trzy osoby były lepsze, ale nie płaczę z tego powodu. Nigdy nie przepadałam za rywalizacją, więc przeboleję nawet najostatniejsze miejsce :smiley:

2 polubienia

Na podium się nie trzeba wyrywać, bo jeszcze każą bisować :confused:

3 polubienia

Miejsce drugie jest na razie,exequo.Ty masz trzecie.

2 polubienia

Ja też mam chyba trzecie… od końca :joy: To się tylko człowiek cieszy, że sedes ma własny chociaż się na generałach nie zna.

2 polubienia

No to teraz lecimy od starszego szeregowego z quizami… :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie…Teraz troche filmowych wspomnień :innocent:

1 polubienie

Przyjadę z Gryfic, bo teraz wyjeżdżam z córką, to przystąpię do walki… :+1:

11/12, żle zespół generał

3 polubienia

:+1::wink::stuck_out_tongue_winking_eye: zyskujesz wiedzę

1 polubienie

Zespoł GeneraL
Serio nie pamietasz???
3 dziewczyny plus on jeden i poza tym,typowy band.Troche taki zwiastun Familia Neoton.Pare fajnych piosenek ale “generalnie” bzdet.
Wydali płytę dla Polskich Nagrań

1 polubienie

:+1: to za eee, dobrze ci idzie i świetnie sobie radzisz. Niewątpiłem że jesteś zdolna, i jesteście zdolni jak się chc

1 polubienie


Nie mogło być inaczej! Quiz świetny, gdy myślałem o nim to układałem podobne pytania (zwłąszcza z tematów filmowych)

3 polubienia

Płytę General miałem. Taki raczej POP z kilkoma przebojami (jeden to nawet zawędrował gdzieś wysoko na liście przebojów w UK)

2 polubienia

8/12…

4 polubienia

Tak też przewidywałem co do Ciebie.Z tymi filmami to trudna sprawa.Malo jest"generałów" w tytułach…
Płyte też miałem ale…nie lubiłem tej grupy.Owszem,Węgrzy wówczas taki pop rock mięli na znacznie wyższym poziomie od nas ale…Mimo wszystko z tych kapel które nagrywałem i czasem kupowałem płyty,General lubiłem najmniej.

Trochę tych filmów było. Oprócz tych z quiz była jeszcze “Noc generałów” notabene kręcona w Warszawie no i Generał NIl

1 polubienie

No własnieeee!!!Nie mogłem sobie przypomnieć o tej Nocy generałów…A oglądałem rok temu…
O świetnym Nilu,zapomniałem…Brawo Ty. :sweat_smile:

3 polubienia

“Noc generałów” powtórzyli wczoraj po raz kolejny, na ITV-4
Akurat ten film, leci tutaj o wiele częściej niż nawet kiedyś,w Polsce.

Teraz zauważyłem…Nie wiem jak to było w UK ale z pewnością ich jedynym anglojęzycznym hitem w Europie było"Everybody Join Us"

1 polubienie

Dokłądnie!

1 polubienie