Regeneracja wątroby - jaki lek najlepszy przy wynikach z krwi ponad normę?

Majteczki w kropeczki :thinking:

3 polubienia

Ja o różyczce

Screenshot 2023-03-14 at 20-16-17 mała róża - Szukaj w Google

I Ty próbując być dowcipny też o różyczce …

różyczka

2 polubienia

1 polubienie

To ja juz wolę taką różyczkę:

2 polubienia

Przepona mu wydziwia kwiatu pachnącego
jak nazwać to zadanie, pomóż mi, kolego.

2 polubienia

Zła kolejność!

Pięknego kwiatu beka
Wysypka dopadła człowieka

Tu można sobie modyfikować do woli.

2 polubienia

Bo to kalambur odwrotny, mój, chyba, wynalazek… :shushing_face: :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

A z wysypki coś wycieka… :rofl:

Wy (syp) ka to nadaje się na kalambur szufladkowy … :crazy_face:

1 polubienie

Na zwykły też, już mam go pod deklem.

1 polubienie

Beka nie kojarze, chyba, ze z beczka śmiechu?
Co do kwiatka? Jesli da sie z tego zrobic konfiture i film? I nie ma jej bez kolców?

A po piwie, to co się robi…, aa?

Beka piwa w kącie stojała,
a okonek się nie bojała.
Wypiła piwa z 5 deka,
a teraz po piwie tem beka

:joy: :rofl:

1 polubienie

Beknelo się? Lat tego co nazywaja wypuszczeniem gazow z gornej czesci ciala nie slyszalam. :smile:

1 polubienie

@Bingola Nie jestem farmaceutką, ale przez 10 lat sprzedawałem leki, suplementy i cały asortyment około medyczny. Essentiale jest dobrze reklamowane i dobrze się sprzedaje. Ostropest plamisty zaraz na 2 miejscu.

1 polubienie

A czy lek na nadciśnienie dokładnie zawierający metoprolol o przedłużonym działaniu 47.5mg 1 tabletka dziennie może wpływać na wyniki prób wątrobowych w ciągu 10 dni mój wskaźnik ALAT wzrósł o 60 jednostek, GGT ten sam poziom ASPAT o 10 jednostek, reszta wskaźników jak Biluribina całkowita, fosfataza zasadowa ALP, albumina w surowicy w normie.

@KonradD Nie jestem lekarzem. Nie znam się na tym. Można poczytać o skutkach ubocznych w ulotkach leków a najlepiej udać się do lekarza po poradę w tym temacie.

1 polubienie

Przede wszystkim - nie ma cudownej tabletki dzialajacej natycgmiast. O wynikach leczenia mozna mowic po kilku tygodniach a nie dniach.
A wartoba narzad kaprysny, jesli sa jakies problemy to nie od tabletek a od USG zacząć.
I diecie się przyjrzec - bo to nie tylko piwo…