Słabo dziś z pytaniami

Hospicjum to życie. :hibiscus: :cherry_blossom: :blossom:

Sam się zlikwiduj.

2 polubienia

3/10.

1 polubienie

Trzeba powymyślać pytania, do których najchętniej i z przyjemnością zaglądałaby Ajumiko :slight_smile:
Czyli sprawa jest prosta, teraz zadawać te pytania nam pozostaje.

On się tylko czuje niekochany :hearts:

1 polubienie

Nie mogę pytać bo nowy rząd mnie oszukuje i się zamartwiam.:wink:
"…od 1 lipca 2024 roku ceny prądu i gazu w Polsce zostaną odmrożone. "
Otrzymałem rachunek,zużyłem mniej niż ostatnio a zapłaciłem więcej - czy to już lipiec???

2 polubienia

Cena pradu to jedno.
Ale jeszcze doliczaja za licznik, przesylke i VAT.

1 polubienie

Tak i jeszcze na papierosy dla prezesa spółki i inne drobiazgi.Toż chłopina musi z czegoś żyć :wink:

3 polubienia

Nawet nie sprawdzaj ile prądu zużyłeś, płać tyle ile Ci napiszą i nie zastanawiaj się nad tym, to nie będziesz musiał za jakiś czas wydać ogromnej ilości kasy na leczenie nerwów. Finansowo bardziej Ci się to opłaci.

3 polubienia

To zakrzywienie czasoprzestrzeni. Nie rozumiem, co jest niezrozumiałe :roll_eyes:

3 polubienia

3 polubienia

Sprawdziłam u siebie. Też zapłaciliśmy trochę więcej (ok.20% więcej). Nie wiem czy więcej zużyliśmy, bo nie mamy dostępu do liczników (są zamknięte razem ze wszystkimi). No ale zima była, więc na samo nawet oświetlenie więcej prądu się zużywa.
To, co piszemy “o prezesie”… Przecież wszystkie wypłaty wszystkich skoczyły mocno w górę, więc wypłaty prezesów pewnie też.

3 polubienia

Ja sprawdziłem.Mniej zużyłem …ale jak prezes głoduje z powodu za małej podwyżki wypłaty to nie będę dociekał… :laughing:

2 polubienia

Jedynym pocieszeniem jest to, że za Twoje pieniądze jemu brzuszysko urośnie a nie Tobie :wink: Niech prezes wcina. Nie żałujmy mu.

2 polubienia

Co wy robicie ze swoim życiem?

1 polubienie

Przesypiamy…
image

2 polubienia

dla której z żon?

Dla tej co po pracy zawsze wita go przed rezydencją za moje pieniądze co se kupił :wink:

Już gorzej być nie może
:fu:

Chcesz się przekonać?

1 polubienie