Słabo dziś z pytaniami

On się zachowuje jak Ferdek Kiepski…niech iważa, bo po 40r.ż. spadają hormny płciowe i zaczyna się przewlekłe zmęczenie.

Kolezanko @Devil nie ma ograniczeń wiekowych. Nawet kobiety też tak dlugo nie żyją :joy_cat::joy_cat::joy_cat:
No chyba , że bezdzietne kociary :heart_eyes:

1 polubienie

Powinien być bardziej aktywny fizycznie, bo mu się ograniczy przepływ krwi i tlemu w organizmie…

A myslisz, ze nasz kolega aktywny nie jest? Targanie skrzynki piwa na pierwsze piętro bez windy jest meczace :cat2::cat2::cat2:

1 polubienie

Znów udajecie że żyjecie nie tylko internetem?

1 polubienie

Ot kolego nie jest to internet
Zyje powrotem do strefy SF
Wlasnie ustalone, ze chinskie żarcie, umycie zębów i przetlumaczenie co to jest wyglada jak słoń a nim nie jest? Niekoniecznie cien słonia perfumy też…

1 polubienie

Szarlotkę piekłam… Ty też byś mógł mamie pomóc :heart:

Kolega @Devil to drwa narąbie do pieca a nie szarlotki przypilnuje :wink::stuck_out_tongue_winking_eye::face_with_symbols_over_mouth:
Cos mi sie wydaje, ze ma przepis na ciasta jak ja ? Zalóż wygodne buty i poszukaj cukierni?

1 polubienie

Wam też się nie “powodzi”?

2 polubienia

Nie, tylko się zastanawiam, czy @devil też się nie dziwi temu https://www.fakt.pl/wydarzenia/polska/lublin/zbrodnia-w-annopolu-lekarz-mial-posluzyc-sie-butelka-i-nozem-nowe-fakty/wybzzn8
Ludzie pewnie myślą, że jak ktoś doktor, rektor czy dyrektor to musi być empatyczny i humanitarny.

Ssijcie od pasa w dół

W pracy jeszcze jestem. Macie 2,5h.

1,5 już…!

“Prawie 4 promile alkoholu w organizmie miała zatrzymana przez mundurowych z drogówki na terenie gminy Pawonków kobieta, która do miejsca pracy przyjechała samochodem.”
?

Głupio wam teraz?!

Musisz tak wierzgać? :thinking:

Głupki

Mądrzec

Gupiki nie głupki

1 polubienie

Zabieracie tylko powietrze