Słabo dziś z pytaniami

tak. …ale pamięci większe.

Ja miałam dzisiaj zanik jednego Liona. Mniam!
:grin: :wink:

Mam nadzieję, że to byl batonik nie Panthera leo ?


Bo to moglo się w druga stronę skończyć.

do autor @devil -powiedz swoim laurom w pracy, żeby się tak nie wyrażały do Ciebie, jak nam tu przynosisz :face_with_raised_eyebrow:

Ty nyslisz, że “rodzynka” tam źle traktują?

To może on podsłuchuje, jak one traktują osoby spoza sitwy?

Bez przesady, kolega @Devil jest kreatywny, nie musi podsłuchiwać.

A tu w sam raz dla @devil. Czy się @devilowi podoba nauczycielka roku. (Dla mnie to nieco niesmaczne pokazywać pół tyłka z takiej okazji w mini ledwo zakrywającej, ale może to tak dobrze). Może nawet uczy biologii albo wychowania do życia w rodzinie to mateirał lepiej wchodzi. Tylko nie wiadomo gdzie.

Kobita powinna uczyc matematyki w klasach VI- VIII. Frekwencja zapewniona. :laughing:

Może katechetka. Szuka samca alfa

Zmęczony nudą w pracy jestem i pragnę pytań

Napilbys się herbaty?

Spięcie w inkubatorze odzywa się po latach.

Wez się za rozwiazywanie benaskowej białej krzyżówki. Nie bedziesz marudził.

Ssijcie ptaka

Dupy wołowe

Zakaz pedałowania

Kolega się przeleci, to po rześkim dworze bendzie jak lalka chłopak