Słabo dziś z pytaniami

Zawsze mozna zapytac o pogode😜

1 polubienie

Nie tylko. :wink:
To może ja zadam pytanie, które nurtuje mnie od rana.
Jak przedstawić przy pomocy rysunku słowo"my"?
Czy mogą to być dwie osoby obok siebie wskazujące na siebie palcami? :thinking:

mydło, kran i skreślone ć

1 polubienie

Z samego mydła tez cos by sie pewnie dalo zrobić :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Dzięki. Spróbuję :hibiscus:

1 polubienie

Rebusy to ja omijam duzym lukiem :wink:

1 polubienie

Ja jak kiedy. Czasem mi się nie chce i to bardzo, a czasem to aż ciągnie. Nawet wyczułam od czego to zależy. Od ewentualnych zajęć alternatywnych. Czasem bywają ciekawsze a czasem takie sobie.

2 polubienia

Kupa

Eeee!!!

1 polubienie

Powiem tyle to że tutaj nie ma pytań to jest wina Tuska albo Kaczora

3 polubienia

Nie mów Eeee!!! i nie natężaj się, bo znowu będzie kupa :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

To idę
:rage::face_with_symbols_over_mouth:

Podzielili nas

1 polubienie

Zawsze jest trzecie wyjscie. Ewakuacyjne.
Tylko malo komu chce sie go szukac.
Najgorzej to jak w polityce do glosu dochodza skrajnosci.
A populizm i narodowy socjalizm w wykonaniu lokalnych fürerków niejeden kraj wyniszczyl gospodarczo.

1 polubienie

W Polsce do tego ludzie nauczyli się i przyzwyczaili do tego że dostają pieniądze a jak bym im je zabrali to poparcie dla PiSu poleciało by na łeb na szyje na co Kaczyński nie pozwoli i będzie wyciągał te pieniądze z kapelusza aż zrobi się taka inflacja że wszystko się posypie

5 polubień

inflacja to juz jest
a przy bardzo niskich stopach procentowych tzw. wskaznik sklonnosci do oszczedzania leci na leb na szyje - zacznie sie ucieczka od zlotego (czas pokaze, bo kryzys w USA w 2008 pokazal, ze nieruchomosci nie sa najlepsza inwestycja) co?
kruszce? waluta? a to sirale inflacji przyspieszy.
Inwestycje giganty w stylu przekopow czy lotnisk na papierze koniunktury nie poprawia, a fundusze pomocowe z UE? Unia na przejedzenie ich nie da, pretekst sie znajdzie.
dodruk pustego pieniadza moze niestety skonczyc sie faktycznie powrotem do przeszlosci - galopujacej inflacji jak pod koniec lat 80. moze nieco zlagodzonej faktem, ze jednak teraz PLN jesy powiazany kursem z euro i dolarem.
o frankach szwajcarskich litosciwie nie wspomne, bo te kredyty to bankowy przekret stulecia wykorzystujacy ludzka chciwosc.
to sa skutki populizmu - popatrz co sie dzieje w Argentynie i Wenezueli? Kuba to przyklad podrecznikowy, powolutku przestawia sie na gospoderke rynkowa, ale tam to jeszcze spor z USA i jej mafiami trwajacy praktycznie od powstania “socjalistycznej Kuby” na dzis euro tam mile wiedziane a dolar niekoniecznie.

Argentyna powolutku po wielu dekadach jakby sie od dna odbijala, ale Wenezuela?

1 polubienie

Krzyż pański

Ja pier*e to se poczytałem.

1 polubienie

OK. Devil, to mogę Ci obiecać, ze jak kiedyś już zupełnie ale to zupełnie nie będę miała nic do roboty, to napiszę specjalnie dla Ciebie powieść w wydaniu dźwiękowym :joy:
Usiądziesz sobie wygodnie, zamkniesz oczy i poczytasz uszami to wydanie dźwiękowe.
Ale na razie, to jeszcze dłuuuuuuugo będę zajęta :thinking:

2 polubienia

Ch#j, dupa i kamieni kupa

1 polubienie