Słabo dziś z pytaniami

Stary schorowany diabeł

Dlaczego wy jesteście tacy brzydcy i nikt was nie lubi?

Kogo pytasz?

Was boście są nieudacznikami

A ja mam flachę Wyborowej. 0,75. Chłodzi się w lodówce. :wine_glass:

Lubię cię

Co wy? Z chu*a spadliście? Lepiej byście obiad ojcu podali bo zmęczony po robocie przyszedł

Nie mam czasu, flacha się zmroziła i teraz trzeba zająć się jej zqawartościq.

Twoja wymówka została zaakceptowana

Wymówki to Ty masz, a ja mam zimniutką Wyborową o krystalicznej klarowności i przecudnym aromacie doskonale destylowanego trunku. Mniam! :face_with_tongue:

Udajecie że macie inne zajęcia niż 4 ściany i internet?
Hehehhe

Nie tylko. Widze, ze humor dopisuje. Tylko plci nie zmieniaj, bo wtedy procz poniedzialkowej integracji z zespolem, ktorej przyklady slowne tu cytujesz zobaczysz co to grozby karalne od szefowej Mariolki z czerwona proca pod nerkami. Zwlaszcza, ze malo kto od niej jest mniej urodziwy.

Nie liczy się płeć tylko miłość
:rainbow: