Stary schorowany diabeł
Dlaczego wy jesteście tacy brzydcy i nikt was nie lubi?
Kogo pytasz?
Was boście są nieudacznikami
A ja mam flachę Wyborowej. 0,75. Chłodzi się w lodówce. ![]()
Lubię cię
Co wy? Z chu*a spadliście? Lepiej byście obiad ojcu podali bo zmęczony po robocie przyszedł
Nie mam czasu, flacha się zmroziła i teraz trzeba zająć się jej zqawartościq.
Twoja wymówka została zaakceptowana
Wymówki to Ty masz, a ja mam zimniutką Wyborową o krystalicznej klarowności i przecudnym aromacie doskonale destylowanego trunku. Mniam! ![]()
Udajecie że macie inne zajęcia niż 4 ściany i internet?
Hehehhe
Nie tylko. Widze, ze humor dopisuje. Tylko plci nie zmieniaj, bo wtedy procz poniedzialkowej integracji z zespolem, ktorej przyklady slowne tu cytujesz zobaczysz co to grozby karalne od szefowej Mariolki z czerwona proca pod nerkami. Zwlaszcza, ze malo kto od niej jest mniej urodziwy.
Nie liczy się płeć tylko miłość
![]()
