Słabo dziś z pytaniami

Wymiana poglądów zachodzi poprzez rozmowę

Nawet jak rozmowa rozciagnieta w czasie na tygodnie nieraz :joy_cat::wink::beers:

2 polubienia

Uroki rozmowy internetowej

1 polubienie

Kiedyś było coś, co się nazywało “rozmowa kontrolowana”, a dzisiaj coś, cop się nazywa"rozmowa przerywana" Piszesz, jednocześnie gotujesz obiad i lakierujesz prace ze swojego hobby. A ktoś xczeka i czeka na Twoją odpowiedź, ale Ty też czekasz, bo ktoś jednocześnie robi kawę i ściera kurze w mieszkaniu. I to normalka jest.

5 polubień

Wstyd

1 polubienie

Ino 1 pytanie ?

1 polubienie

Liczyrzepa… :rage:

2 polubienia

Ile te dranie jeszcze tam będą tą zabronioną bronią ludzi niewinnych mordować :frowning: ?

Obawiam się że jeszcze długo…

Nawet w piątki dajecie dupy

Aha

Bo w piątek dzień postny bez postów.

2 polubienia

Czy poduszkę z pierza można prać? Czekam na praktyczne rady, bo mozna …

1 polubienie

Przegrywy

Ja piore w pralce automatycznej na programie welna/delikatne i potem dodatkowo odwirowanie na max. obrotów.
Suszę w przewiewnym miejscu. Jak wyschnie traktuje trzepaczką, żeby się piorka rozkleily i spuszyly. Ale uwaga - musi to byc poduszka z dobrego inletu i musisz sie liczyć z tym, ze jednak po praniu piora mogą sie czasem przebijac przez materiał bo spierzesz woskowanie (z puchem problemu nie ma)

2 polubienia

Taaaa, Ty pierzesz … Pralka sama pierze hie hie :grin:

Ty byś się zarobiła prać w taki upał

Też tam u Was tak gorąco czy zimno znad oceanu :shushing_face:

1 polubienie

Ja nad kaluza mniejszą czyli Srodziemnym mieszkam.
30 w cieniu.
Ale z pralki trzeba wyjac i powiesić, bo czekać aż samo wyjdzie? To nie lodowka :wink:

2 polubienia

To nie lodówka …

Tonie lodówka

2 polubienia

U mnie w tej chwili jest 36C. Ledwo dycham. wczoraj było 31. U córki w Bochum, 140 km ode mnie wczoraj mieli 41.

1 polubienie

No to dla tych wszystkich, którym upał doskwiera

2 polubienia