Ślepi nie widzieliby harmonijności Natury, ptaków, owadów, ryb, ssaków,

Nasz burmistrz jest dotkniety betonozą. Scisle centrum Elche to kamienna pustynia, co latem przy tamtejszych temperaturach powoduje, ze po uliczkach chodza tylko osły i turysci.

1 polubienie

Są miejsca, gdzie jest nadzieja

3 polubienia

No na razie Stary Rynek przypomina wykopalisko archeologiczne…
Ale to wczesniej byl socrealistyczny projekt z pomnikiem Marchlewskiego , plac przygotowany pod “manifestacje poparcia”.
image

Co nie zmienia faktu, ze jednak Piotrkowska przypomina poczekalnie w zakladzie pogrzebowym.
image

2 polubienia

Odżywiając się nieharmonijnie zwłokami pomordowanych harmonijnych stworzeń, niemądrze oblewasz cele, dla których tu Cię powołano.

Harmonijne cele. :relaxed:

3 polubienia

I harmonijne powołanie. :relaxed:

2 polubienia

Po piwie, to nawet więcej olewam.

3 polubienia

Kolega noszacy rowniez ksywke HOKO (harmonijny odwracacz kotów ogonem) bylby calkowicie harmonijnym zjadaczem slodkich owocow bez koniecznosci popijania surowa wodą i do tego swietlistym przewodnikiem ludzkosci, gdyby nie dreczace go diably podskorne i fakt, ze nawet jego kandydatury na przywodce jeszcze nie przyjeto…

4 polubienia

Niestety, ale przez swoją ignorancję zasad kulturalnego zachowania kolega zaprzepaścił swoje szanse na kandydowanie na rok 2024. Do końca lutego powinien złożyć dokumenty. Nie złożył. Na moją prośbę Szanowna Komisja zgodziła się jednak nie dyskwalifikować go dożywotnio, choć na to zasługiwał, więc ma szansę w 2025 roku…

4 polubienia

Harmonijny Odwracacz Kotów Ogonem. :heart_eyes:

2 polubienia

A kto jest przywódcą na rok 2023?

2 polubienia

NIKT! Anarchie mamy - róbta co chceta! :slight_smile:

5 polubień

Ciekawi mnie czy był przywódca w roku 2022 r. ale zdam pytanie bardziej podchwytliwe - czy był kiedykolwiek?

3 polubienia

Nigdy nie było przywódcy, bo według samego HOKO dopiero mieliśmy go wybrać na przywódcę. Ale jakoś nikt, kurczę, nie chce!

3 polubienia

Jest taki jeden sprzatacz z magazynkiem w kategorii Ring Wolny lub Archiwum.
Ale tez przepracowywac sie nie lubi.

2 polubienia

Ja miałam być szarą eminencją, ale jak na razie jestem zrobiona na szaro i to nie jest dobre :face_with_raised_eyebrow:

4 polubienia

Ty się nie śmiej. HOKO (Harmonijny Odwracacz Kotów Ogonami) tak potrafi koty ogonami odwracać, że co mniej kumate mruczki nawet się nie spostrzegą a już grzbietach leżą.
Ale Szanownej Komisji Wyboru Przewodnika Ludzkości (SKWPL) takie zachowanie się nie podoba.
Dlatego odrzucają mu wnioski. I tak już od lat.

4 polubienia

Każdy myślący rozumiałby, że kapitalizm to ustrój błędny i bezmyślny dla bezmyślnych, a więc widać, że na Przewodnika Ludzkości nie ma innego prócz mnie.