Tak się zastanawiam

Mistrzów kalamburów to my tu kilku mamy, przy których jestem mały pikuś.
@Bingola @benasek @Antykwa to są mistrzowie łamania główek a nie poczciwy birbancina., co się natęża i nagina… :sunglasses:

2 polubienia

Jednak nie dane mi dzisiaj się posmucić. Obecność na pytamy wyklucza taką ewentualność. :rofl:

3 polubienia

U nas dzisiaj goła Lodzia. Strach wychodzić z domu, żeby się nie połamać lub nie zwypadkować komunikacyjnie.

1 polubienie

Przez moje okno wygląda nawet pogodnie, jest lekko na plusiku i bardzo dobrze, bo mam w planach pożyteczny spacerek do Plusa po piwo,

1 polubienie

Jak po piwo, to faktycznie pożyteczny. Czy elegancki kawaler w pięknym bereciku będzie Ci towarzyszył? A może zostawisz go w domu, żeby miał szansę przygotować Ci jakąś fajną niespodziankę?

2 polubienia

Na ulicę nie wyjdzie. Bardzo się boi. Ale sam nie zostanie, bo inne som na chałupie,
Pół bereta już mu zanikło.

2 polubienia

To one wiedza ze wyglądają brzydko? Xd

2 polubienia

I tak jak go sobie wyobrażam, to dostaję ataku śmiechu. Mam całkiem niezłą wyobraźnię. A to pół beretu jeszcze bardziej poprawia mi humor.

Mają oczy i mają lustra, więc trudno, żeby nie widziały takich oczywistości. To, że robią dobrą minę do złej gry… no to robią. A co mają robić? Nakryć się gazetą i schować w piwnicy?

2 polubienia

Te pół bereta wygląda jeszcze bardziej osobliwie, niż cały.

2 polubienia

To już się zlituj i daj odpocząć moim żebrom. Już mam obolałe ze śmiechu. Wczoraj mnie głupawka dopadła i do dzisiaj trzyma. To dlatego tak usilnie szukam powodu do smutku :rofl:

1 polubienie

W mojem towarzystwie, głupawka, to normalność… :sunglasses:

1 polubienie

Mnie jakoś nie żal ich. Ja chciałabym być rentierem - czy z tego wynika, że mam zorganizować udany napad na bank, bo CHCĘ czegoś? Chęci to nie wszystko, nie za wszelką cenę.

3 polubienia

Koszmar (cała wypowiedź!!!)

A może tak chciały???

1 polubienie

Koni to mi też żal…

1 polubienie

He, he, u mnie cała rodzina mieszkała (sąsiednia klatka…)

1 polubienie

Nawet wiem! (o dziwo…)

1 polubienie

Po to własnie istnieje… :joy:

1 polubienie

A u mnie miało być pięknie! Jest ciemno i ponuro…robię farbe…

1 polubienie