Te Niemce, to naprawde jakies niekumate!

W Niemczech były jakieś zamachy bombowe? Jakoś nie pamiętam, wrzuć linka.

Na Ceylonie.Gadalismy juz o tym…

Wybuchy w kościołach na Sri Lance pamiętam doskonale, sprzed kilku lat. Zawsze je przywołuję wtedy, gdy ktoś mówi o “atakach na kościół” - bo to typowy przykład takiego ataku.
Ale mój temat jest o Niemcach. Gdzie Rzym, gdzie Krym?

1 polubienie

Nigdy nie przypominasz albo ja takich wpisów nie widzialem.Raz jedynie,napisaleś ze"kazda śmierc jest tragedią czy jakos tak…"
Typowy bełkot na ówczas,jakze rozniacy sie od reakcji na morderstwo np. takiego Breivika.
I nagle ktoś,akyrat mnie,przypomina o zmienianiu tematów…Czy to wciąz jeszcze zabawne?
Być moze…

A moich rebusów się prosze nie czepiać :slight_smile: Ukazują sie cyklicznie w soboty od kilku lat i żadna bomba tego nie zmieni.

3 polubienia

Masz to jak w banku.
Lubie,bez wzgledu na wszystko,kultowe sytuacje!

On to zamienił polskie koryto na brukselskie

Nauki harmonika nie poszły w las poza tym obrażasz muszki owocówki przyrównując do rozmnażania sie nieharmonijnaych patoligcznych ludzi wierzacych w ogłupiajace religie

2 polubienia

:joy::joy::joy:

1 polubienie

Ja pier…Ze Wam sie to wszystko jeszcze nie pokićkało!!! :innocent: :thinking:

4 polubienia

I nawet podatek kościelny płacą…

4 polubienia

W Polsce wbrew pozorom Kościół też płaci podatki ale znacznie mniejsze niż my czy inne instytucje,spółki,firmy,fundacje itp.

1 polubienie

Podaj przyklad tych podatków?
Chyba tylko część WAT?

Jest jakiś niewielki podatek, nawet specjalny formularz PIT mają. Ale to sa grosze, jakieś sto zł miesięcznie.

2 polubienia

Kościół płaci swoje podatki to swoją drogą a obywatel płaci tzw. podatek kościelny.

1 polubienie