Test osobowości :)))

  • obdarzeni odważnym, dosadnym poczuciem humoru
  • Przedsiębiorców nie pociągają zanadto teorie, abstrakcyjne koncepcje ani żmudne dyskusje o globalnych problemach i ich konsekwencjach. Lubią za to prowadzić ożywione, inteligentne rozmowy o tym, co jest
  • Dzięki swojej niecodziennej spostrzegawczości i świeżemu spojrzeniu Przedsiębiorcy mają wyjątkową umiejętność dostrzegania drobnych zmian.
    To mi do ciebie pasuje najbardziej
2 polubienia

A jak to zrobilas ze ci dwie osobowosci wyszly?
Bo faktycznie czesc masz z tego a czesc z tamtego

2 polubienia

Pewno miała najwięcej kliknięć w środkowe kółeczko :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Logistyk.

Nie za bardzo ale tak wyszło.

3 polubienia

“…że osoby te są prawdziwą ostoją wielu rodzin i organizacji podtrzymujących tradycje…”
ale na niedzielnym obiadku u mamy jesteś systematycznie ? te roladyyyy , kluskiiiii

2 polubienia

Jestem :slight_smile:

1 polubienie

16Personalities

Test osobowościTypy osobowościKontakt

Polski

Twoim typem osobowości jest:

Pośrednik

INFP-A

Umysł

29%

71%

EKSTRAWERTYK

INTROWERTYK

Energia

52%

48%

INTUICYJNY

REALISTYCZNY

Natura

43%

57%

KIERUJĄCY SIĘ LOGIKĄ

KIERUJĄCY SIĘ ZASADAMI

Taktyka

42%

58%

PLANUJĄCY

POSZUKUJĄCY

Identyfikacja

58%

42%

ASERTYWNY

CZUJNY

Osobowość “Pośrednik”

Ludzie o osobowości Pośrednika są prawdziwymi idealistami: zawsze poszukują choć odrobiny dobra nawet u najgorszych z ludzi czy w najmniej korzystnych okolicznościach i starają się doprowadzić do poprawy. Choć można ich postrzegać jako osoby zdystansowane lub nawet nieśmiałe, Pośrednicy mają pasję i wewnętrzny ogień, który sprawia, że potrafią naprawdę zabłysnąć. Stanowią zaledwie 4% społeczeństwa, co niestety wiąże się z wysokim ryzykiem bycia niezrozumianym. Gdy jednak znajdą podobnie myślące osoby, z którymi mogą spędzać czas, poczucie harmonii płynące z tych relacji może być źródłem prawdziwej radości i inspiracji.

Osobowość “Pośrednik” (INFP-A / INFP-T)

Pośrednicy kierują się własnymi zasadami w większym stopniu niż logiką, fascynacją czy praktycznością. Ich decyzje dotyczące przyszłości są podyktowane poczuciem honoru, pięknem, moralnością i cnotą – Pośrednicy kierują się czystością swoich zamierzeń, a nie nagrodami czy karami. Ludzie o osobowości Pośrednika są słusznie dumni z tych cech, lecz nie wszyscy rozumieją motywy ich uczuć, co może prowadzić do odosobnienia.

Nie każde złoto co się błyszczy; Nie każdy błądzi, kto wędruję; Nie każdą siłę starość zniszczy; Korzeni w głębi lód nie skuje.

J. R. R. TOLKIEN

Wiemy, czym jesteśmy, ale nie wiemy, co się z nami stanie

W najlepszym wypadku te cechy pomagają Pośrednikom w głębszym komunikowaniu się z innymi, z łatwością przychodzi im posługiwanie się metaforami i przypowieściami, podobnie jak rozumienie i tworzenie symboli, aby przekazywać swoje myśli. Siła tego intuicyjnego sposobu komunikowania się świetnie nadaje się do pracy twórczej, nic więc dziwnego, że wiele Pośredników to poeci, pisarze i aktorzy. Dla Pośredników ważne jest, aby zrozumieć samych siebie i własne miejsce w świecie, którego poszukują przez projekcję samych siebie w swoich utworach.

Pośrednicy mają talent do autoekspresji, ujawniając swoje piękno i tajemnice za pomocą metafor i fikcyjnych bohaterów.

Ich zdolności językowe nie ograniczają się do mowy ojczystej – mają oni duży talent do nauki drugiego (lub trzeciego!) języka. Dar komunikacji Pośredników również przekłada się na pragnienie harmonii i pomaga im w odnajdywaniu swojego przyszłego powołania.

Wysłuchuj każdego, mów do niewielu

W przeciwieństwie do bardziej towarzyskich typów osobowości Pośrednicy skupiają swoją uwagę jedynie na kilku osobach lub na jednej jedynej wartościowej sprawie, bo jeśli zbytnio się rozpraszają, tracą energię, stają się przygnębieni i obciążeni ponad siły całym złem tego świata, które usiłują naprawić. Taki widok nie jest miły dla ich znajomych, którzy łatwo przyzwyczajają się do ich uśmiechniętej twarzy.

Jeśli nie zachowają wystarczającej ostrożności, Pośrednicy mogą zagubić się w poszukiwaniu dobra i zaniedbać prozaiczne codziennie obowiązki. Często zagłębiają się w myślach, ciesząc się kontemplacją hipotez i filozofii bardziej niż jakikolwiek inny typ osobowości. Pozostawieni samym sobie, często wycofują się, stając się „pustelnikami”, a proces przywrócenia ich z powrotem do rzeczywistości może kosztować ich przyjaciół lub partnera sporo energii.

Na szczęście tak samo, jak wiosną budzą się do życia kwiaty, tak Pośrednicy odzyskują kreatywność, uczucia, altruizm i idealizm, wynagradzając siebie i najbliższych nie tyle logiką czy praktycznymi umiejętnościami, co postawą opartą na empatii, życzliwości i pięknie, która towarzyszy im wszędzie, gdziekolwiek się udadzą.


Strengths & Weaknesses

William_Shakespeare
J.R.R. Tolkien
Björk
Julia Roberts

2 polubienia

Robiłam ten test kilka razy @ata-ata
Wynik, który napisałam, był z pamięci. Teraz zrobiłam jeszcze raz z ciekawości, bo dawno nie robiłam :smiley:
Raz wychodziło mi intj, raz istj. Zawsze wychodziły mi wartości bliskie 50 na intuicyjność i realizm (max taka jak teraz, 45 i 55, raz było nawet 49 i 51) i raz waha się na to, raz na to. Np. przy tym ostatnim (identyfikacja) też wychodzi mi blisko 50%, ale zawsze wychodzi tak samo (nie waha się między oboma).

2 polubienia

Często mam wrażenie, że Twoje diabelskie odzienie to pancerz ochronny.

1 polubienie

Jak to nie za bardzo
Zgadza sie!
Tylko ty tutaj mimo wielu pytan wiecej ukrywasz niz przedstawiasz z siebie

2 polubienia

Wyszedł mi wynik “Doradca”.

4 polubienia

Nie, raczej bunt przeciwko społecznemu teatrowi gdzie wystawia się najczęściej ogłupiającą groteskę.

1 polubienie

Trochę ukrywam bo was nie znam.

2 polubienia

Wlasnie cos podobnego mu przed chwila napisalam
Bo my protagonisci mamy podobne zdanie :face_with_hand_over_mouth:

1 polubienie

Kuźwa @Leone_Marco ale zaszalałeś hahahaa

3 polubienia

A wiesz ze mozna kogos poznac gdy sie dostrzeze to co on chce ukryc

@Bocca-Lupo ,czyli?

1 polubienie

No troche przydlugi ten opis,wybacz.

2 polubienia

Nie skopiowałam tego, bo wydawało mi się, że wyjdzie coś takiego jak u Leosia :wink:

1 polubienie

@ata-ata, albo my lubimy doszukiwać się człowieka w tych literkach :wink:

1 polubienie