To było wczoraj, ale

Wiem, wiem, zapamiętałem. I Tobie Wszystkiego Najlepszego z serca szczerego.

Wczoraj nie mogłem się za bardzo udzielać, bo poza domem byłem prawie do północy.

2 polubienia

To na pewno ze mna coś nie w porządku…

2 polubienia

Pierwszy raz usłyszałem to w Radio Luxembourg. Nie miałem pojęcia, że wykonawcy tego przeboju staną się klasyką. Nikt wtedy tego nie przypuszczał.

Dzięki.

5 polubień

Dziękuję @collins02 , tak, wczoraj miałam urodziny, nie świętowałam jakoś specjalnie, kiedyś to się zapraszało gości, stało się przy garach, a teraz już mi się nie chce:)) . Ale rodzina z Polski przyleciała na wakacje, więc zrobiliśmy wczoraj grilla i trochę podrinkowaliśmy i wystarczy.

4 polubienia

Dziękuję @birbant :))

2 polubienia

I @birbant nie aplikuj do pracy w Polsce, bo tam w ramach benefitów znalazłam w ogłoszeniu jednym lemoniadę na koszt firmy :woman_facepalming:

1 polubienie

Pewnie!
Kiedyś wynajmowałem sale w moim ulubionym pubie.A nawet pare razy sam robiłem kanapki czy inne cuda na circa,30-40 osób.
Dzisiaj może i zdobyłbym sie na to ale…Niektórych juz nie ma a i sam wolę nieco spokojniej.Głośno to może być muzyka a i to nie zawsze :innocent:

1 polubienie

Ja zawsze wolałam imieniny w maju. Bo @collins02 bycie Strzelcem zobowiązuje :partying_face::partying_face::partying_face::innocent:

Strzelec?Maj?Jakoś nic mnie chyba z majem nie łączy więc nie kojarzę…

Mięsiwa bym nie życzył, bo raczej koliduje ze zdrowiem i moralnością…

Ale o rosół pytasz w innym poścsie

2 polubienia

Urodzilam sie jako zodiakalny strzelec a imieniny obchodze w maju.
Biedny ten co urodzil się w Wigilię i dali mu Adam lub Ewa - jeden prezent w roku???

2 polubienia

Jako trochę outsiderka i 5te koło u wozu, do tego totalne beztalencie w składaniu życzeń, odklepywaniu wierszyków i takich tam… :thinking:
Pozwolę sobie jednak na bezczelność i przyłączę się do życzeń, na dodatek składając 2 za jednym zamachem:
Tobie, Birbancie, po prostu wszystkiego najlepszego! Bo co tu więcej kombinować? :thinking: Te dwa słowa zawierają wszystko co dobre.
A forum Pytamy życzę byś jak najczęściej zaszczycał je swoją obecnością i błyskotliwymi wypowiedziami. :beer:

3 polubienia

Wszystkiego najlepszego mężatko!

Zadziwiaj wszystkich pozytywną energią, dobrym zdrowiem i szczęściem…

:rosette: :hibiscus: :blossom:

5 polubień

Dziękuję @benasek :smiley:.

4 polubienia

Radosci zycia wszystkim pytamkom solenizantom i jubilatom. Nawet jak słońce swieci na czarno :partying_face::desert_island::beer::sunglasses:

5 polubień
2 polubienia

Teraz to mnie zaskoczyłaś.Skąd Ty to wytrzasnęłaś???
Nie słyszałem od,mniej więcej 1995 roku :upside_down_face:

2 polubienia

Kolezanka @Nunu potrafi :rofl:

2 polubienia