To mówicie, że nie zdolam się przemienić w świetlistego mędrca, jeśli rożwiążę cały ten Quiz?

Nie musisz.

1 polubienie

Poczucia humoru nie można Ci odmówić, @Bocca-Lupo, podobnie jak, @elsie i @okonek

4 polubienia

Lubimy żartować.

3 polubienia

12/14 :slightly_smiling_face:

4 polubienia

Tak mnie z @Bingolą udanie naśladujecie, parodiujecie, że przez chwilę myślałem, że to mój temat.

10 polubień

Widzisz jak potrafimy Cię czasami zaskoczyć i udowodnić, że czytamy to co piszesz :wink:

9 polubień

Fakt, nie da się ukryć, @Bocca-Lupo

1 polubienie

Spoko quiz :wink:
A wyniku nie podam heh

7 polubień

Dlaczego? Ja kiedyś rozwiązując quiz miałam dwie odpowiedzi poprawne :rofl: nie musimy się znać na wszystkim i wszystko wiedzieć.

6 polubień

A agenci na Be… i Le. wciąć piszą, że wszyscy się ze mnie nabijają, traktują niepoważnie i się tylko błaźnię, gdy inteligentni gołym okiem widzą, jak kompatybilne światopoglądowo są moje wypowiedzi i tematy.

Kiedys udalo mi sie osiagnac okraglutkie zero, wynikow ujemnych nie przewidziano🤣

6 polubień

Wino tez z harmonijnych winogron, a podobno nieharmonijne :face_with_hand_over_mouth:
A wczoraj kupilam tym razem w tureckim sklepie swieze nieprzetworzone dakte i co?
Okazaly sie nieharmonijnie niejadalne prawie
Wiec i sklep trurecki odpada.

1 polubienie

Oni się tak droczą z Tobą, musisz im to wybaczyć :wink:

4 polubienia

Ale nie jestem pewna czy praca nie jest nieharmonijna

1 polubienie

Hahahaha :grin::grin::grin:

5 polubień

Zgoda miałem 8 a mogło być lepiej nie tak wybrałem :stuck_out_tongue_winking_eye:

7 polubień

To widzisz jak popularne staly sie twoje tematy!

1 polubienie

Nie chce cie martwic, ale ten wynik jest niestety bardzo nieharmonijny zeby nie ppowiedziec: patologiczny :stuck_out_tongue_winking_eye:
bo chyba zdajesz sobie sprawe jak bardzo sie myla wiadomonacyjni naukowcy

4 polubienia

No i bardzo słusznie i sensownie, ba warte są tego, gdy ludzkość brnie w niewłaściwym kierunku, choć z drugiej strony rosną jej możliwości świadomościowe i technologiczne.

A ja już się nieharmonijnie cieszyłam, że jest całkiem niezły. :sob:

4 polubienia