To może kolejny quizik wiedzowy?

He, he, he, chciałby a boi się! :joy: :joy: :joy:

ZAWSZE siedziałam w pierwszej lub drugiej ławce! Proszę mi tu nie dosrywać!!! :rofl: :rofl: :rofl:

2 polubienia

Ja w drugiej od okna.
Zawsze, w kazdej szkole i klasie.

2 polubienia

O, ja też od okna! :rofl:

7 / 10

4 polubienia

No to ja mam najmniej z Was - 6/10
Dzięcioły ! :stuck_out_tongue:

7 polubień

Zasuwaj na strzelnicę. Za mnie też trochę poćwicz :kissing_smiling_eyes:

4 polubienia

Ale mi wspomnienia teraz przywołałaś joko :heart_eyes:
Kiedyś uwielbiałam strzelnice ! Celowałam głównie do takich kolorowych kwiatków z gąbki na drucikach (bo strzały były najtańsze…) . Ktoś je w ogóle jeszcze pamięta?
No i tak mi dobrze szło, że złapałam bakcyla i co strzał, to kwiatek mój :stuck_out_tongue:
Ale w końcu właściciel strzelnicy się wkurzył i zaczął coś kombinować przy tej mojej strzelbie, ale ja (koziołek mądra głowa :rofl:) sprawdzać ją zaczęłam przez strzały do tarczy i już wiedziałam w którą stronę mi boksowało :sunglasses:
W każdym razie namiot cały mieliśmy wtedy przyozdobiony w te moje zestrzelone kwiatki. Co z tego, że kiczowate - ale za to zdobyczne ! Pffff
Tylko…, kurczę pieczone czemu tu mi z tymi szczałami tak kiepsko wychodzi… :roll_eyes::wink:

5 polubień

Asiu, to może najnowszy quiz collinsa lepiej Tobie pójdzie? Na dla kujoństwa ci on. :thinking: :grinning:

2 polubienia

Zrobione ! :rofl:

3 polubienia

Sprawdzam… :grin:

2 polubienia

Aszka_, miałem jeszcze mniej … :smile:

Napisali mi: No cóż …

6 polubień

Ciesz się, że nie napisali: “Panu już dziękujemy” :slight_smile:

5 polubień

Uciekaj z tymi quizami ciemna mocy!

Chciałem napisać ciemna moco, ale to nieprawidłowo :flushed:,
Dobrze, że odmian rzeczowników nie dałeś, miałbym jeszcze mniej …

5 polubień

Jakoś cudem nie dość że piszę to i myślę, w praktyce jestem na oparach pamięci, czasem sam sobie rozwiązuję inne i tam jest dużo gorzej
Słabo pamięciowo mi idzie w krzyżówkach, rebusach czy np. zagadkach. Kiedyś rozwiązywałem w tydzień książeczkę grubą z różnistymi krzyżówkami

4 polubienia

Dzięcielina!!! :rofl: :rofl: :rofl:

1 polubienie

Mnie już nie raz tak pisali… :hot_face:

1 polubienie

To trzeba takich gonić elsie.

Jak mi tak jeszcze raz napiszą, to psami pogonię … I kotami!

1 polubienie

No pewnie! A czy ja ich pytam o zdanie??? :joy:

1 polubienie

Pała ! :rofl: :joy:

4 polubienia