Trzasnęliście?

Dopiero się wybieram

Wybierz mądrze. Trzaśnij wyraźny X

3 polubienia

Może nie trzasnęło, ale nie zadudniło :slight_smile:
Byłam już rano, było dużo ludzi, ale u mnie generalnie większość, którą widziałam, to jednak dobrą zmianę popiera, więc chyba mój głos tam był samotny :frowning:
Więc mimo frekwencji nie zakładałabym tak bardzo, że ta frekwencja zaburzy jakoś szczególnie proporcje :confused:

1 polubienie

Frekwencja do 12:00 - 24%. Wysoko.

Trzaskajmy iksy dalej.

Co ludzie się tak spinają na pierwszą turę? Przecież ona nie jest zbyt istotna… Jaka by nie była frekwencja to i tak będzie potrzebna druga tura… I to w tej drugiej możecie sobie bić rekordy bo wtedy to będzie mieć znaczenie jakies

w drugiej turze będzie akcja “schowaj babci dowód”

1 polubienie

Myślę że babcie głosują po połowie

możliwe ale my znamy preferencje swoich babć:)

Moje już nie zagłosują. Chyba że Święty Piotr zorganizował lokal.

Raczej nie . Moje również.

1 polubienie

Martwi powinni mieć głos.

Niedawno wróciłem z głosowania, rano kolejki po 200 m i tylko 1 osoba w lokalu, sąsiad uparty odstał 1,5 godziny w kolejce. Kurcze znowu burze i deszcz, o i ryk syren straźy pożarnej

Tak. Niedawno.
Przeczytalam ze na 17 frekwencja byla u nas 54%. Zobaczymy jaka na koniec

1 polubienie

A w całym kraju - 47, 87.

Teraz podali 64

1 polubienie

budyn to mąka kartoflana przeciez :wink:

1 polubienie

Trzasnęłam :+1: I wynik bardzo mnie zadowala - myślałam, że 30% nie przekroczymy, a tu niespodzianka ! :smiley:
Ale teraz przez dwa tygodnie będę truchlała do jakich niegodziwości się dopuści obecna władza względem Rafała by tę swoją władzę utrzymać za wszelką cenę …
Zapewne pojawią się dalsze obietnice. (tym razem już bez pokrycia niestety … ) .
Aż strach się bać ! - kto wie, ten wie o czym piszę… :smiley:

4 polubienia

:face_vomiting::face_vomiting::face_vomiting:

Kaczuszek, zjadłeś coś niestrawnego? Żabę połknąłeś? :astonished: