Tu serio jest wolność?

Ona cichnie i wraca…

Można usuwać pytania, ale własne, i tylko takie, na które jest mniej niż 3 lub 5 odpowiedzi (nie pamiętam konkretnie). System jest tak zbudowany, żeby ktoś komu np. tymczasowo odbiło, nie mógł wykasować pytania na którego odpowiadanie inni użytkownicy stracili swój cenny czas pisząc np. 100 odpowiedzi.
Forum jest gotowym produktem, który można modyfikować, ale tylko do pewnego stopnia.

1 polubienie

Ale co w niej było Twoim zdaniem niepokojącego … które treści? Ja tam nic nie dostrzegłam… a zobacz jakie ja pytania pisze nieraz… depresyjne

człowieku usuń mój profil jak prosiłem

mocno depresyjne

Powodem usunięcia konta będzie to że admin nie zareagował gdy Ty (o tę laskę prosiłeś)… bez sensu…

ja proszę byś mnie usunął. Moje dane itd

Opieram sie o ustawę o danych osobowych.

Przecież zrobi to prędzej czy później, na razie emocje działają… spoczko, co nagle to po diable.

1 polubienie

Poczekam na rozwój wypadków. Podobno zgłosiłeś już coś służbom, więc na wszelki wypadke ewidencja musi być. Czeg ty się boisz, przecież zachowałeś się jak prawy obywatel. :rofl: :rofl:

Wypij browarka w weekendzik :smiley: i nie loguj się tu… odetchnij i tyle. Potem jak będziesz chciał to wejdziesz…

nie znasz prawa? profil możesz usunąć ale dane masz prawo zachować.

Jakie dane? podawałeś adres? nazwisko? połączyłeś się z tego portaliku z FB? chyba nie no nie?

adres mailowy jest danym osobowym

To nie wmyśliłeś sobie na potrzeby tego portalu jakiegoś nowego maila jak ja? Nie gadaj, że podałeś ten swój najważniejszy ?

i jak z banem?

wymyślony jest nadal twój

Przeklnij personalnie to dostaniesz :smiley: ( żartuje)

oj kur wa je bana mać zj ebany portal

Niezaliczone ;D

Kolego, nie znasz prawa? Jeżeli coś zgłaszone jest do slużb, to automatycznie należy dokonać “zamrożenia ewidencji”. Zachowuje się wtedy kopię zapasową bazy danych i nie dokonuje zmian. Co zostało zrobione. Możesz odpowiedzieć w poniedziałek, jak ostygniesz.

1 polubienie