Ujawniła się psychofanka prezydenta Dudy 💋❤️

Filmiku nie włączyłam ale wcale mnie nie zdziwi jak to ustawka medialna, byle by się coś działo, byle by o czymś pisali, plotkowali. Zastanawiam się ile jej za to zapłacili? :wink:

3 polubienia

Tak.

Śmiałbym się z tego do rozpuku… ale tu chodzi o najważniejszych ludzi w polskiej polityce :worried:
Historia z Leśnym Ruchadłem pokazuje, że PiS jest jak Gang Olsena. Problemy z rozbijaniem rządowych limuzyn można by jeszcze skwitować uśmiechem, ale Leśne Ruchadło obnaża całkowitą nieporadność i niekompetencje SOP.

3 polubienia

Xd

6 polubień

Tu kolejne potwierdzenie, że budowanie służb specjalnych z kręgu znajomych królika kończy się źle:

2 polubienia

To brzmi tak mało prawdopodobnie że - nieważne czy to prawda czy nie - rządzący zastosują wypróbowany sposób: przemilczą sprawę, jakby jej nie było. Ani słowa komentarza i sprawa ucichnie, zniknie jakby jej wcale nie było.

2 polubienia

Też tak podejrzewam.

1 polubienie

W kontekście zbliżających się wyborów, sprawa wydaje się tak naciągana, jak skóra na twarzy Jocelyn Wildenstein.

1 polubienie

@Devil
:+1:

A fuuuujj!! Wyguglałem ją sobie i nie mogę tego odzobaczyć :flushed:

2 polubienia

Klina klinem?
Niezyjaca juz ksiezna Alba - Cayetana. Osoba, ktora miala rekord swiata jesli chodzi o odziedziczone tytuly w sumie 46.

Z mezem, trzecim, 24 lata mlodszym.
Ilosc operacji plastycznych chyba byla porownywalna z ilością tytułów.

2 polubienia

wiedziałem że obcy istnieją !!!

2 polubienia

Eeee! Ku…! Dajcie mi spokój!

2 polubienia

Najważniejszego nie powiedziała - czy Andrzej jest dobry w te klocki?

2 polubienia

Zawsze, wszędzie i przy każdej okazji deklarujesz, że nie lubisz innym do łóżka zaglądać. Ciekawe w jakich jeszcze aspektach nie mówiłeś prawdy o sobie. :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Nie lubić, a być ciekawskim to dwie różne sprawy.

1 polubienie

Albo się lubi, albo się nie lubi. Takim sposobem to można sobie wszystko usprawiedliwiać, kiedy tylko zajdzie taka potrzeba.

Nie lubi, więc robi to z obrzydzeniem :grin:

2 polubienia

Ciekawe co takiego jeszcze Bingola robi z obrzydzeniem?
Pytam się z wrodzonej ciekawości, choć zadanie tego pytania na wskroś napawa minie obrzydzeniem.
:joy: :joy: :joy:

1 polubienie

Ołomatkoooo!