Dziękuję @Mamita
. We wrześniu będzie 18 rocznica mojego ślubu. A nick wzięłam taki aby od początku było wiadomo co do mojego stanu i by odstraszyć “potencjalnych” adoratorów
. Chciałam by od początku sytuacja była klarowna :))
Dzięki @dedlx , ten ostatni obrazek to do mnie:))
Dziękuję @benasek
.
Zdrowia, szczęścia rodzinnego, pomyślności w pracy i życiu osobistym ![]()
I niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi. ![]()
Dziękuję @kaziu :))
No to już rozumiem , dlaczego MNIE wszyscy biorą za MATKĘ KARMIACĄ ![]()

Koleżanko @mężatka Właśnie uświadomiłem sobie z pewnem opóźnieniem, że moje dwie córki są starsze od Ciebie; 45 i 42. Ale nam się te dzieci starzeją… ![]()
Tempus fugit💚
Dziękuję serdecznie, na życzenia nigdy nie jest za późno
.