Urodzinki nam się sypią

Dziękuję @Mamita :kissing_heart:. We wrześniu będzie 18 rocznica mojego ślubu. A nick wzięłam taki aby od początku było wiadomo co do mojego stanu i by odstraszyć “potencjalnych” adoratorów :joy: :innocent:. Chciałam by od początku sytuacja była klarowna :))

Dzięki @dedlx , ten ostatni obrazek to do mnie:))

Dziękuję @benasek :grinning:.

Zdrowia, szczęścia rodzinnego, pomyślności w pracy i życiu osobistym :wave:

I niech Ci Bóg w dzieciach wynagrodzi. :hugs:

Dziękuję @kaziu :))

No to już rozumiem , dlaczego MNIE wszyscy biorą za MATKĘ KARMIACĄ :innocent:
image

Oj…No i przegapiłbym…Mam nadzieję ze mi wybaczysz.Byłem daleko :innocent:
Wszystkiego najlepszego!
40 lat to…całkiem fajny czas!Ja mam 60 i to juz jest jakby to rzec,mniej zabawne :joy:
Zostawmy to…
Życzę Ci radości,pogody ducha i ,własnie teraz,piję Twoje zdrowie :innocent:
I jeszcze coś…

Koleżanko @mężatka Właśnie uświadomiłem sobie z pewnem opóźnieniem, że moje dwie córki są starsze od Ciebie; 45 i 42. Ale nam się te dzieci starzeją… :grinning:

Tempus fugit💚

Dziękuję serdecznie, na życzenia nigdy nie jest za późno :grinning:.