Uważacie, że nie mogło by Wam się przytrafić, aby brązowa, materiałowa

Wiadomonacyjne szuje trafią na wyższy osąd, a COR-y to bardzo nieatrakcyjne miejsce.

Ja na twoim miejscu jednak tego pawulonu się bał

Możesz się bać na swoim…

A gdzie Zbigniew ferie zimowe spędzisz?

oj chyba dzis mu sie zimowiska zaczna?

1 polubienie

Możesz mnie skoczyć, szujowata sprzedajna.

Gdzie już wiemy. Tylko w jakim mieście?

ROD(os) Bełchatów.

1 polubienie

Co to ma być za burżujstwo. CO za załatwianie wyjazdu na RODOS 3x w miesiącu za plecami kolegów? :rofl:

1 polubienie

to co ma byc do Zanzibaru?
chociaż owocow sie naje :wink:

2 polubienia

Już go widzę zrywające dojrzałe banany prosto z drzewa.

banany na drzewach nie rosna (trudno lodyge nazwac pniem) , ale kokosy albo daktyle z palmy?

2 polubienia

I wierzysz że tak wysoko wlezie?

znajdzie sobie jelenia albo pojdzie na targ
ma wolne do czwartku, jutro mnie nie bedzie do wieczora, a ja tez leniwa i odchwaszczac nie lubie.

A widział kto harmonijnego jelenia na harmonijnem drzewie? :shushing_face: :stuck_out_tongue:

2 polubienia

otoz to…

-Co oznacza Murzyn siedzący na palmie?
-Jednego Murzyna mniej we wsi.
-A dwóch Murzynów na palmie?
-Jednego Murzyna więcej na palmie.
-A cała wieś na palmie?
-Lew we wsi.

Widziałem dokładnie i namacalnie, jak w kilka sekund brązowej maści, jamnik, ciepły, miły w dotyku, skaczący z radości, sztywniał i przemieniał się w brązową chusteczkę do nosa. Czyli nie od razu, nie w jednej chwili, a w kilka sekund nieprzyjemnej przemiany poprzez fazę trupa.

Harmonik, Tobie się tylko tak wydawało. To wyobraźnia spłatała Ci figla. W rzeczywistości tak się nie dzieje.

1 polubienie

Czyli nie dopuszczasz istnienia niewidzialnych Wszechświatów Równoległych i możliwości ich wzajemnego przenikania się. Dała byś głowę za swe poglądy? To obejrzyj poniższy filmik.

No i chyba uważasz, że JEZUS nie mógł przemieniać się w świetlistego Ptaka i w inne harmonijne stworzenia?

Nie powtarzaj tych samych filmikow.
Jesli komus się wydaje, ze w kilkanascie minut stresci wszystkie, nawet najbardziej karkolomne teorie z kwantową wlacznie?