W końcu weekend!! Yuhu !

:rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl::rofl:

2 polubienia

Dawaj @anon80021811 , trzeba smutasom pokazać , jak się normalni , prości ludzie bawią :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Zadzwoń do mnie, to nawet jak się nie uda, to sobie posłucham chętnie tego radiowego głosu
:stuck_out_tongue:

1 polubienie

Haha !
Ty świrze!
:stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye::stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Tylko z majtkami nie przeginaj , do czytania książki nie są potrzebne :stuck_out_tongue_winking_eye:

1 polubienie

Racja
:rofl::rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

Co tu zdradzać. Wpłacasz 5 klockow na konto, piszesz umowe spolki, z którą idziesz do notariusza, robisz przelew do KRS, odwiedzasz krótko panie ze skarbówki, po czym nie wykladając nóg na stół, możesz prezesować.

.a w miedzyczasie możesz wyrobić pieczątkę. :rofl:

1 polubienie

@anon80021811 jak zawsze u mnie musi dziać się dużo i kolorowo :grin: za dosłownie kilka dni mam urodziny i już tupie z radości co mi w pracy za niespodziankę szykują :face_with_hand_over_mouth::rofl::rofl:
@anon75849589 pranie rano jemu przyniosłam swoje bo skoro robi to co za różnica jak pralka więcej będzie, ręce podniósł do nieba, powiedział coś w malpim głosie i zrobił jeszcze kawkę przed pracą :grin: no toż ideał :rofl: z tymi majtkami masz rację :face_with_hand_over_mouth:

3 polubienia

Aha
:rofl::rofl::stuck_out_tongue_winking_eye::grin::stuck_out_tongue_winking_eye:

To moje życie i każdy dzień tak wygląda :grin:

1 polubienie

Czas na relaks zawsze jest. Przecież syndycy, ksiegowi i klienci też się relaksują.

.nie sposób być gorszym.

2 polubienia

Urodziny to najlepszy dzień w roku!
Uwielbiam :heart::heart::heart:
Życzę Ci , żeby ten dzień był petarda !
Którego masz ?

2 polubienia

W starej pracy i ze starym facetem nie lubiłam tego dnia… Teraz zapowiada się inaczej :heart_eyes:
Już zaraz bo 8 :grin:

3 polubienia

@ratatujka powiedzmy sobie wprost , przyjechał bidulek na parę dni , prania ma od zatrzęsienia , nie obarczaj go dodatkowo , rzuć to dziadostwo i skróć czas dostępu do raju :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Będę dalej pytać.
Czym obecna praca różni się od poprzedniej?
Czym różni się obecny facet od poprzedniego?
8 październik?
Ładna data :heart:

1 polubienie

Dostał dzisiaj wychodne i wczoraj bo ja w pracy całe dnie :grin: spokojnie jutro mamy weekend a i we mnie wchodzą ludzkie uczucia i odczucia :face_with_hand_over_mouth:

2 polubienia

No właśnie @ZiraaeL , zaczęlismy się juz bać , że praca ważniejsza od nas :cry:
Przecież miłość tak szybko nie wygasa , co z Wami ?
Mało Was , mało Was do pieczenia chleba :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

I niech wejdzie w Ciebie coś bardziej namacalnego niż uczucia :stuck_out_tongue_winking_eye:

2 polubienia

Mama zawsze mówiła

To, co masz zjeśc dziś, zjedz jutro. To, co masz zrobić jutro, zrób już dziś.

.chyba pomyliłem kolejności. :roll_eyes:

3 polubienia

W obecnej pracy pozytywna jest szefowa, która gdyby mogła to by mnie adoptowala. Uwielbiamy się wzajemnie. W poprzedniej… Dostawałam nerwicy żołądka jak tam miałam iść.
Obecny facet moze nie jest codziennie obok mnie z powodu swojej pracy ale w końcu trafiłam na człowieka pełnego ambicji, planów, marzeń, tego który nie boi się ciężkiej pracy, który mówi otwarcie o wszystkim, który patrzy na nasze wspólne dobro, który nie jest egoista.
Miałam urodzić się we wrześniu :grin:

5 polubień