W swoim profilu tam na samym dole można znaleźć

Chorzów. W życiu tam nie byłam i daleko dość ode mnie :thinking:

1 polubienie

Blisko mnie jest Chorzów.

1 polubienie

U mnie pokazuje prawidłowo. Sprzęt i system też pokazany prawidłowo.:blush:

1 polubienie

Bzdziszewo ? :stuck_out_tongue:

1 polubienie

:joy: Olsztyn.
Eva, Ty chyba każdą informację potrafisz wyciągnąć :blush:

1 polubienie

Tak ??? To poproszę o Twoj numer konta bankowego , login i hasło
:stuck_out_tongue:

2 polubienia

Kiedy ja tego numeru nie umiem na pamięć. Zaczekaj, zaraz poszukam… Gdzieś na kartce zapisałam… Kartka jest albo w torebce albo w szufladzie… Już szukam :blush:

1 polubienie

Do wszystkich źle zlokalizowanych !!!

@anon78353551 @Bocca-Lupo @Bingola @birbant @anon75849589 @Devil @GumowyKrokodyl @Kacper_Jagielski @vera223

Lokalizacja urządzenia (nie użytkownika z niego korzystającego) łączącego się z internetem odbywa się za pomocą adresu IP. Adres IP przyznawany jest urządzeniu każdorazowo po zalogowaniu się w sieci. Zazwyczaj jest to adres dynamiczny, czyli zmienny. Ciężko jest dokladnie namierzyć urządzenie o zmiennym adresie IP, dlatego też na stronach internetowych (forum pytamy-online w to włączając) podawana jest lokalizacja serwera Waszego dostawcy usług internetowych.

.paniatno?

6 polubień

Poczekam :wink:

Hahaha zabawne!

Nic a nic nie poniatno :disappointed:

Przecież ja to wiem @ZiraaeL , pffff też mi nowina :stuck_out_tongue_winking_eye:
IP mam zmienne , ale dostawca ciągle ten sam i po tym mnie cholery namierzyć mogą. No chyba , że zacznę używać netu mobilnego :thinking:
Też mnie poznają , po tekstach :grin:

4 polubienia

Sam adres IP nie daje wprost żadnej informacji o fizycznej lokalizacji urządzenia, do którego jest on przypisany. Nie istnieje żadna reguła, według której można by przyporządkować adres do danego miasta, regionu ani nawet kraju. Można jednak skorzystać z faktu, że konkretni dostawcy Internetu mają przypisane konkretne pule adresowe. Na tej podstawie tworzone są bazy danych zawierające powiązania między konkretną pulą adresową a lokalizacją geograficzną.

Należy pamiętać, że komputer w Internecie nie zawsze posługuje się swoim prawdziwym adresem IP. Może on korzystać np. z usługi VPN. W takiej sytuacji widoczny będzie tylko adres IP serwera VPN, który może się znajdować w zupełnie innym kraju niż rzeczywisty komputer.

Fakt, że dana osoba nigdy nie była w Lublinie, czy pod kołem podbiegunowym, nie znaczy, że jej urządzenie łączące się z internetem nie będzie tam zlokalizowane.

2 polubienia

No właśnie .

Dokładnie xd

1 polubienie

Wiem, że wiesz.

.przecież.

1 polubienie

Krokodyl , bierz nogi za pas i chodź stąd idymy bo oba wpier***** l dostanymy.

1 polubienie

Krokodyl ma cztery nogi i jeden pas.

.ciężko będzie. :joy:

1 polubienie

ale ja o tym wiem, po prostu ubawilam sie z tej lokalizacji - bo tu u mnie upal jak wsciekly a po IP odeslalo mnie pod kolo podbiegumowe, dobre i to dla ochlody…

3 polubienia

@ZiraaeL dla mnie to wszystko jedno co się wyświetla.