Waran z Komodo?

Dzięki za miłe słowo.
Przecież jak ktoś chce, może założyć swój temat i nie ma problemu.
Szkoda gadać.

1 polubienie

A wiesz kto ma tu najdluzszy temat?

Nie. Długość to nie wszystko.

Ja sie zastanawiam czy ktos pamieta o co pierwotnie w tym pytaniu chodzili​:rofl::rofl::rofl:

Przyznaję, że popeniłem błąd, bo gdy wszedłem w ten temat, nie skojarzyłem autora. Ale nie ma tego dobrego, co by na dobre nie wyszło, bo dowiedziałem się, że jestem głupi. Przynajmniej w mniemaniu twórcy tego tematu. No cóż, nie każdy też pozuje na wysublimwanie, uduchowienie romantyzm i tym podobne. Trochę sztucznie i egzaltowanie, ale mniejsza o większość. Każdy, kto ma luz i poczucie humoru jest, po prosty głupi i już.

2 polubienia

Nie męcz kolegi, bo to forum ma być inkluzywne

1 polubienie

Dodam i ja tu swoje trzy grosze.
Spójrzmy chłodnym okiem na to pytanie. Autor wrzuca zdjęcie jaszczura po czym pyta userkę co ona tam robi? Co to jest za pytanie? Poważne czy ironiczne? Według mojego rozeznania co najmniej poważnym nie jest.
Dlatego w tym wypadku pieklenie się o to, że ktoś również odpowiedział niepoważnie lub ironicznie brzmi tu śmiesznie. Jak ktoś tego tu nadal nie rozumie, to ja już nie mam więcej pytań i ochoty na dalsze tłumaczenie.

4 polubienia

Czwartego grosza nie dodam, wyczerpałeś temat. :+1:

3 polubienia

I ja naprawde jako modka nie zamierzam byc obiektywna :heart_eyes_cat:

2 polubienia

Powtarzam to do znudzenia.Jak grochem o ścianę.I dlatego twierdzę że to złośliwość.O ile sie nie mylę,wszyscy tutaj opanowali język polski przynajmniej w stopniu podstawowym…

1 polubienie

I kilka innych też :joy_cat:
Masz premiera Indusa