Widzieliście to? Zastanawiałem się nawet czy to nie fejk.. Ale chyba nie?

To nowe mało co zmieni, system jest scentralizowany jak tel 112 - jest potrzeba to się pożyczy zespół z okolicy. U syna w straży wymienili w podobnej akcji 4 samochód - nagłośniona medialnie sprawa harcerek i trąby powietrznej w Suszku doprowadziła do tego - stare klamoty dojechały do celu, nowe wychuchane lakiery zablokowały innym dojazd by udzielić pomocy

1 polubienie

Obiecywanie czegoś, co i tak się należy. Faktycznie, PiS swoich wyborców za ciemny lud uważa. I niekiedy, jak widać, słusznie.

5 polubień

Lepiej obiecywać i dawac, nie nie obiecywać i nie dawać a tylko podatki podnosić XD

2 polubienia

A najlepiej obiecywać i nie dawać.

2 polubienia

U mnie to już było za poprzedniego rządu - szpital zadłużony, chorych nie ubywa, brak leków, rząd nie płaci ustawowo za refundowane leki, za SOR brak karetek, brak kadry, itd. Rzucili hasło - Samorządy weźcie sprawy w swoje ręce, mało, bezrobocie dalej rosło - studenci pozakładali prywatne spółki, zakupili kilka nowych karetek na kredyty łącznie z pozwoleniami, i świadczyli usługi dla miasta bo sponsorowało program rządowy / nie dla szpitala, tu pracowali na zlecenia, szpitalne jeździły bez homologacji i atestów dopuszczenia do ruchu jako uprzywilejowane - 3 z 5 były dawcami części, ci studenci już nie wrócili do szpitali. Podobnie z pracowniami - zakupić sprzęt to żaden problem, pootwierali swe placówki w głębi lasów zdala od miast i żyją biznesowo lepiej jak rządowe szpitale, tam nie ma pośredników przy dowolnym pierdnięciu, szpital nowy jest budowany, a obecny nie zdążył jeszcze spłacić kredytów po rozbudowie. Nowy rząd - nowa miotła

1 polubienie

I wszystkimi mozliwymi sposabami tepic samorzady i inicjatywe oddolna. Znasz to skads?

3 polubienia

Tak. To samo dzieje się teraz i to w sposób bezczelny.

4 polubienia

Za granicą też stare złomy jeżdżą xd

1 polubienie

A tak w ogóle to kiedy pierwsza tura i na kogo ostatecznie myślisz, że zagłosujesz ?

Kto cię tak okłamał?? Powinieneś odstawić kurwizję!! :stuck_out_tongue:

3 polubienia

Fakt, PiS dostal 8051935 glosow w ostatnich wyborach do sejmu. Glosowalo ogolem 18470710 plus glosow niewaznych 207747.
Wiec nie ma sie co czarowac, tyle zelaznego elektoratu Duda moze oczekiwac. Chyba, ze czesc jednak zardzewieje?

1 polubienie

Mój błąd :open_mouth: Nie wiem czemu, ale byłem pewien, że na mafię Kaczlera zagłosowało nieco ponad trzy miliony…

Duża część tych ludzi nie dostaje 500+ i innych socjali, za to zobaczyła ile kradnie Szumowski z rodziną i kolegami. Pacynka też nie do końca może się zdecydować - najpierw polizał tyłki pseudopatriotopatoli karcąc LGBT, następnie mówi że nie powiedział tego co powiedział :astonished:
Wracając do głównego wątku: Jest jeszcze wielu ludzi pamiętających dobrze takie akcje z czasów PRL i nienawidzących nadal tamtego ustroju.

2 polubienia

Te 8 mln Polek i Polaków głosujących na PiS, to w większości wierzący Kościoła, a to są osoby słabo zorientowane politycznie, światopoglądowo i historycznie, jak bardzo hierarchowie Kościoła szkodzili Polsce konfederacją Barską i Konstytucją 3-Maja z powstaniem Kościuszkowskim. To przez nich Polska zniknęła z map świata.