Wiecie że stolica to teraz gówniane miasto jest?

Czego sie nie robi, zeby od koryta nie oderwali? Biorac pod uwagę stosunek obecnej opcji do harmonijnej dzikiej przyrody? (Bialowiez, dziki, bazanty z klatki pod lufe) to co to dla nich troche ryb w Wisle?

2 polubienia

2 polubienia

Nie wpadł bym na takie coś ze strony marionetki Pani Merkel🤣

Możliwy jest też sabotaż PO na czas przyjazdu trumpa ale pis jak zwykle z tego wyszedł i uzgodnili z trumpem żeby nie przyjeżdżał bo opozycja będzie miała niepotrzebne podniecenie czy coś :rofl:

Ale zeby do Wisly)))

Trump tak naprawdę się przestraszył, gdy usłyszał jak Suski powiedział że w Warszawie jest katastrofa na miarę Czarnobyla.

3 polubienia

Trudno od Trumpa wymagać by rozróżniał “niuanse”.

On nie chciał być gówniany po prostu. Zapewne Pence przywiezie warszawiakom domestosy.

1 polubienie

Inna wersja, którą słyszałam, najmniej spiskowa z tych wszystkich (czyli najmniej chwytliwa, ale chyba też dość absurdalna, ale ja się nie znam), że rury po prostu w końcu się ostatecznie przytkały. Że ludzie wrzucają do sedesów patyczki kosmetyczne, podpaski, tampony, nawet zużyte pampersy, uj wie co, i zebrało się tego tyle, że mamy, co mamy.
Ale w tym temacie bardziej mnie dziwi, że ok, ze ściekami przyroda sobie poradzi itd., ale czemu nie zachęca się warszawiaków (i mieszkańców innych zagrożonych miejscowości), żeby ograniczyli zużycie mocnych chemikaliów? Jakieś krety, domestosy i inne takie. Z tym już nie wiem, czy natura sobie tak łatwo i bezboleśnie poradzi, nawet, jak nie będzie tego jakoś strasznie dużo.

Nic się nie przytkało, te kolektory maja średnice półtora metra!

1 polubienie

Też wydaje mi się to z lekka bez sensu :thinking:
Podpaski zapchały kolektor tak, że pękł? Nie brzmi dobrze.
Powtórzyłam kolejną cudowną teorię, której mi zabrakło :wink:

moglo sie przytkac, podobna awarie - wlasnie spowodowana roznymi plastikowymi smieciami w sciekach mielismy jakies trzy lata temu w Alicante - tyle, ze tu rzeki nie ma i wylalo sie na okoliczne nieuzytki.
od tego czasu w ramach wychowywania spoleczenstwa co jakis czas zamiast reklam wyswietlaja pouczenie, zeby tych rzeczy, ktore wymienila @vera do sedesu nie wyrzucac. I dodatkowo, zeby do kanalizacji nie wylewac zuzytego oleju po przygorowaniu posilkow.

Może to Yaro wrzucił kota do kibla i spuścił wodę?

Raczej Ziobro w Ministerstwie Hejtu wrzucał do kibla kompromitujące go materiały

predzej koci zwirek. ten faktycznie potrafi kanalizacje zapchac.

Albo trolli do studzienki wrzucał w celu pozbycia sie dowodów. No i wybiło gówno.

2 polubienia

@vera223
Ta wersja ma wadę. Wadę taką iż kolektor główny jest używany od 7 lat, praktycznie non-stop, a zapasowy jest zapasowy…
Używa się go właśnie w przypadku awarii głownego, a tak naprawdę zbudowany jest by okresowo zamykać główny, do czyszczenia…

1 polubienie

Może zapomniano o okresowej konserwacji? Sprawa zrobiła się bardziej polityczna niż kolano prezesa.

Przeciez Baltyk to i tak syf totalny, więc jak wpłynie to wszystko do morza, to i tak większej różnicy nie będzie

1 polubienie

Tu się niestety muszę zgodzić i niestety Polska plus kraje sieroty po ZSRR z Okregiem Kaliningradzkim na prowadzeniu - logicznie Polska na prowadzeniu, bo najwieksza