Właśnie się dowiedziałem że od listopada premierem będzie...

obawiam sie, ze wygra
przeciez im sie nalezy…

1 polubienie

Poprostu nie maja zadnej konkrencji,ktora by mogla im zagrozic.

1 polubienie

Ok. Zapomniałem dodać ten mały nieistotny szczegół, myślałem że nikt się o to nie przyczepi ale jednak. BĘDZIE PREMIEREM JEZELI PIS WYGRA WYBORY już lepiej? :rofl:

1 polubienie

jaka wersje obstawiasz? Grecja 2.0 czy Argentyna 3.0?
bo Wenezuela 3.0 nie przejdzie - tamci maja rope i inne surowce.

Białoruś.

2 polubienia

Ja już zmieniłem flage :rofl::rofl::rofl:

1 polubienie

A ja idę na piwo.

2 polubienia

Znacznie lepiej. Zdziwiłbyś się, ile może się zmienić w polityce przez 4 miesiące… :wink:

1 polubienie

Tutaj nic się nie zmieni. 3 miesiące🤣

Wątpię prawdę powiedziawszy Zwyższy że takie głosy pojawiały się już kilkukrotnie przez pewien czas Co nigdy się nie sprawdziło

Pamiętaj to nie nastąpi bo szeregowy poseł jest odpowiedzialny za… nic. A w razie wpadki to premier 1 pod sąd

Śmiem wątpić. Ilość obietnic wskazuje raczej na to, że nie traktują zywcięstwa jako pewne… :wink:

1 polubienie

Też nie sądzę, żeby coś się zmieniło. Ale wiesz jak to jest. Ciężko jest coś przewidzieć, a zwłaszcza przyszłość… :wink:

Zwycięstwo jest raczej pewne. Gra idzie o większość konstytucyjną, na co szanse też małe nie są. :rofl: Jak to mówił Jarosław to za mało za mało za mało XD

Niedługo się przekonamy. Trzy miesiące to może być długo w polityce, ale w życiu ludzkim już nie… :wink:

I bardzo dobrze! O ile nie wydarzy się coś zaskakującego, to wygrają. Wreszcie niech ma odwagę stanąć i własnym nazwiskiem firmować to co się dzieje. Tamci są zbędni… pozaprawne działania spadły na nich. System i państwo gotowe do budowy soc… solidarnego państwa.
Psy szczekają… a karawan jedzie dalej…

4 polubienia

W listopadzie, liście z drzew opadać będą. I to jest pewne.

2 polubienia

To dobrze, bo szeregowego posła ciężko byłoby pod trybunał stanu postawić.

2 polubienia

Jakby co, zawsze może zwiac z kraju jak Adolf albo Donald XD

Nie ma to jak byc dobrze poinformowanym…
Byloby to wysoce niemoralne.
Koronowanie szarej eminencji polityki,jest z definicji podejrzane.
Natomiast koronowanie czlowieka co najmniej dziwacznego,ze sklonnosciami do klamstw i oszczerstw,czlowieka ktory lekcewazy nawet swoja wlasna inteligencje na rzecz sprzyjania malo wymagajacej gawiedzi…Takie koronowanie byloby tylko dowodem na to ze w polskiej polityce jest tylko miejsce na…polityke.I nic wiecej.
Nawet w pisie,ma on ledwie kilkunasto lub kilku procentowe poparcie jako ewentualny szeryf.Tym bardziej sie zastanawiam,skad te informacje :thinking:
A w ogole jest tyle pieknych flag na swiecie a Ty z uporem maniaka,pakujesz sie pod komunistyczne szyldy…A fe!

2 polubienia