Wolisz co piątek rowiązywać EQW, czy odżywiac się wyłącznie dojrzałymi, słodkimi owocami?

jakos Dzierzynski mi nie wygladal na material na meza, ale zdaje sie tam trafila kosa na kamien (nie filozoficzny a ideologiczny)

Kompromitacja? ::stuck_out_tongue_winking_eye:

Żona Dzierżyńskiego z domu Muszkat, to dość znana postać. Przeżyła Felka prawie o 50 lat. Mieli syna, zapomniałem jego imię. W jego sprawie pomagał nawet Janusz Korczak.
Po II wojnie w Polsce była ze 3 razy, a zmarła w 68. Mieszkała w Moskwie. Zapiekła komunistka, koleżanka Róży Luksemburg. Dzierżyński miał jeszcze kochankę, ale tę wykończyły władze II RP.

2 polubienia

syn mial Jan - w temacie zona Dzierzynskiego doksztalcilam sie po rozwiazaniu testu. :smiley: .
watle to bylo od dziecka i chyba jakas dziedziczna wada serca, bo pozyl tyle co tatus. o ile tatus faktycznie na zawal zszedl z tego swiata.

1 polubienie

Faktycznie na wylew. Po zjedzeniu kolacji, ale zatruta nie była. Z poruczenia Lenina zorganizowano na Felka ze 4 zamachy i żaden się nie udał. Włodek bał się Felka, Felek nie bał się niczego.

2 polubienia

11/15
Źle wszystkie 3 geograficzne plus Dzierżyński
W taki upał tylko surowa woda dopijac najlepiej z lodem i cytryną

5 polubień

10/15 a zle łuk,Banat[podchytliwe to bylo i dalem sie zlapac],Dzierżyński,idyjski gest oraz cos na koncu z tlenem…

3 polubienia

Banat, to też kraina historyczna w Europie, na terenie dzisiejszej Rumunii i nawet bardzo krótko trwająca republika tamże, która się proklamowała zaraz po I wojnie, ale to nie przeszło.

2 polubienia

Wlasnie o tym myslałem.Mialem kolezanke z Wegier,pare lat temu,jeszcze w Watford.Region Banat jest tez sladowo na Wegrzech.

1 polubienie

Tak. Ta kraina gdzieś w okolicach Cisy leży.

Strzaly sie nie udaly…8/15

2 polubienia

6 wiedziałem + 6 nie wiedziałem + 3 strzały trafne = 15
Te niewiedziane to: szczyt, Marysieńka, Banat, Felix, Dominika i tlen.

2 polubienia

To znaczy że prawidłowo Rumunię typowałem.:yum:

3 polubienia

A ja tam w Indie strzelilam…

Tylko, że konkretnie o miasto chodziło, a nie krainę.

1 polubienie

Wolę odżywiać się dojrzałą, ekologiczną wódą. Jest mokra i ma inne właściwości. :wink:

4 polubienia

Ja odżywiam się piwem, ale rozumiem kolegę, rozumiem…

4 polubienia

A piwo ma duzo wlasciwosci odzywczych… :slight_smile:

1 polubienie

Te morele sa najlepsze w spirytusie)))

2 polubienia

A zrób sangrie z różowego gazowanego wina z morelami - pyszota.

2 polubienia