Wszystko co śmieszne

Wole takie naturalne dźwięki, niż odgłosy skrzypiącego miarowo łóżka.

A ja nie wolę niczego. Noc mam po to, żeby spać, a nie po to, by mnie ktoś budził swoim wyciem, sapaniem czy mysim piskiem lub straszył potępieńczymi jękami. Jak chcą tak hałasować i wydzierać się w nocy, to niech mieszkanie wyciszą. Cisza nocna obowiązuje i odpuszczam tylko maluszkom, bo co one winne, że ich coś boli albo że są głodne?

1 polubienie

SOCJALIZACj = ja

image

2 polubienia

Patrzę…

1 polubienie

2 polubienia

Tiaa na plażę nudystow proponuję
Po co sie ubierac?

3 polubienia

No…
Niedogodzisz nigdy

1 polubienie

2 polubienia

A co byś powiedział na 3,5 godziny kosiarki do trawy?Start 8.05 rano…
Wiem,ja jestem akurat na straconej pozycji bo pracuje od wieczora do rana :innocent:

1 polubienie

Ano właśnie…Podobno obowiązuje ale kto w tym kraju, cokolwiek egzekwuje co wymaga odwagi wkroczenia miedzy chamstwo?

2 polubienia

Eee przebiła mnie z wdowienstwem co do poczucia humoru? To ma byc czarne i wisielcze

Tylko nie zabijaj kosiarza…dziś media podały info o jednym panu, który wrócił po nocnej zmianie i zabił 2 sąsiadów, którzy robili mu od dawna libacje w sąsiedztwie.
Ja mu się nie dziwię. Po nocy w pracy kora przedczołowa odmawia współpracy a tu jeszcze patologia się awanturuje :confused:

Co do ciszy? Nocna jak najbardziej. Nawet jak spac nie moge to nie halasuje. Ale tez sjesta.

1 polubienie

A niektorzy juz marzą o wakacjach, lecz jeszcze troszke musza poczekac

1 polubienie

3 polubienia

image

6 polubień

A z torebkami nie jest podobnie? :wink:
Nigdy nie byłem"przeciw".Poza ewidentnym debilizmem typu,B.Spears kupuje stringi u Harrodsa,za 340 funtów,muszę przyznać że nawet kibicuję zakupom!
Jedyne czego nie wytrzymuję to czekanie na decyzję w niewietrzonych pomieszczeniach :roll_eyes:
Raz że błysk w oczach kobiety,ta radość,wszystko to jest grzechu warte!
A dwa,po to pracujemy i zarabiamy aby się kręciło!

2 polubienia

image

1 polubienie