Z dedykacją dla @elsie-QUIZZZZZ

Jeden byk - miejsce na konkursie :rofl:
A nie rozumiem czemu po chwili namyslu i uruchomieniu skojarzen zapalala sie odpowiedz na zielono?
Czasem tak sie zdarza. Ze przez eliminacje.

2 polubienia

No tak,sorry:))

1 polubienie

8/16. Mogło byc ciut lepiej, ale niektóre pytania tendencyjne!

4 polubienia

Mów!
Jesli z końca to sie nie zgadzam…Ale poza tym,musze spróbować zagiąć @elsie

1 polubienie

Pytania z muzyki nie powinny dotyczyć dzieł literackich na podstawie których powstały.
Wybitny pianista - wszyscy czterej spełniali te warunki, a kto pamięta jakimi medalami zostali odznaczeni?
Albo jak który muzyk wyrażał sie o innym?
No i pytanie o miejsce w konkursie Chopinowskim, zwłąszcza że tak odległe.

1 polubienie

Jestem absolutnym wrogiem tego co napisales w punkcie 1.Zgadzam sie z punktem 2.Reszta jest niezbedną ciekawostką ktora odbija od nudnej encyklopedycznej wiedzy.Zreszta mam w pamieci wiele tego typu zdarzen z Wielkiej Gry i nie ukrywam ze to swego rodzaju wzorzec ktory nosze w sercu.
Zwaz ze quiz byl z dedykacją.
No i…Sorry mate ale bylo mimo wszystko,pare innych rezultatów.
Poza tym,powolywalem sie na cytaty lub swego roidzaju,mowe potoczną ktorej slady mozesz i dzisiaj znależc,jeśli sie troche zblizyc do tematu

1 polubienie

Nie podzielałbym Twych zastrzeżeń, Michał. Dla mnie udany quiz, tylko, że trudny. Sam sobie się dziwię, że, aż 11 wiedziałem.

2 polubienia

Znakomity quizik! Komplet oczywiśbie. I taka ciekawostka: byłam na Finale (Olejniczak, Kocert f-moll) zakończonym przez pianistę dźwiękiem…"e:! Wszyscy ryczeli ze śmiechu a on, niezrażony, brzdąknął “f” co wywołało nowy wybuch śmiechu… :joy: :joy: :joy:
Z serdecznymi podziękowaniami… :heart:

3 polubienia

Eluniu, ja te 11 punktów zdobyłem, dzięki Twoim porannikom muzycznym głównie. Byłem gorliwym ich czytelnikiem i entuzjastą. Nawet zapisywałem sobie niektóre Twoje informacje. Zapodaj, więc, choć od czasu do czasu coś w tym stylu. Obok kolegi @collins02 i mnie, miałabyś jeszcze kilku fanów. :hugs: :blush:

4 polubienia

Spróbuję. Nawet nie wiedziałam, że to jednak działa… Podniosłes mi nastój, dzięki!!! :heart:

2 polubienia

To Ty mi teraz poprawiłaś humor, juuuupiiii! :grinning:

2 polubienia

A to by tez tlumaczylo, ze wiedzialam czesto gdzie dzwoni? Bo jak czlowiek sobie posluchal to potem czesto czegos wiecej szukalam

1 polubienie

No to juz masz drugiego fana, poprawnie politycznie to zdaje sie fanka?

1 polubienie

Gratuluję!
I oczywiście prosze o kolor dla zwyciezcy!
Kombinowalem jak znalezć coś nie do przejscia dla Ciebie i stąd Procol Harum…Ale nie dość ze juz na starym forum to prezentowałem to teraz myśle ze dziwne by bylo gdybys w inne Ave Maria celowała :thinking:

2 polubienia

No jak to?Przynajmniej pare razy pisaliśmy o tym.Zresztą sama nasza obecność o świcie o czymś świadczyć musiała :wink:

2 polubienia