Zachęcam do YouTube Vanced

uruchom yotube, zrzuć do traya, kliknij 3 kreski na belce, dotknij ikony yotube i kliknij otwórz w wyskakującym oknie.

Tak

Dla mnie to czarna magia…

1 polubienie

Jakie 3 kreski?

Gdyby to było takie proste to Google nie robilo by YouTube premium.
Pozostaje kwestia reklam na początku filmików.

Nie przeszkadzają mi .

Ano widzisz. Jednak warto kompleksowo załatwić sprawę. Duzo używam YouTube i nie chce reklam bo zabierają czas i wybijają z rytmu.
W przeglądarce też nie blokujesz reklam?

Nie. Nie widzę potrzeby.

Bosze… :pensive:

Pomyśl ktoś robi strony trzeba jakoś zapłacić za serwery… Inaczej to kradzież.

Ja też nie blokuję reklam, każdą można zamknąć. Ona pojawia się przed utworem, nigdy w trakcie.
Poza tym, niektóre okazują się użyteczne. Teraz np. reklamują piwo puszkowe za 0.99 zł. Dostępne w Biedronce.

1 polubienie

Piwo nie potrzebuje reklamy.
W przeglądarce też nie blokujesz?

1 polubienie

Beznadzieja. Nie można nawet przeskoczyć do forum bo film sie wyłącza. O ekranie nie wspomnę. Dobre jak oglądasz jakis 1 lub 2 krótkie filmy.

1 polubienie

Nie. Nie blokuję, w niczym mi nie przeszkadzają.

1 polubienie

Ale ty serio masz tyle reklam na yotube? mi raz na godzinę wyskakuje…

Spowalniają wczytywanie stron, wpływają na szybsze zużycie baterii i danych mobilnych przy LTE.

A ty myślisz że twoja apka nie bierze baterii?

Mam na początku filmików.
Tak bylo bo na Vanced nie ma.

To juz lepiej korzystać z YouTube w przeglądarce jak na kompie. Oczywiście takiej z adblockiem

Kazda bierze. Chodzi o komfort

ja mam raz na godzinę i można po 5 sec wyłączyć. Nie przeszkadza mi to w ogóle. A spowalnianie łącza przy LTE ?? Stary o czym ty mówisz? Ale oki jak masz fona prepaid to rozumiem masz pakiet i kiedyś się kończy. Ja mam w abo 40 Gb na miesiąc i po wykorzystaniu( nie zdarzyło się) ma zwolnić do 1 mb