Zaczyna mi się nudzić... Lepiej wyłącze internet XD

Coś zabawnego Wam opowiem. Mój młodszy ulubiony kuzynek był kiedyś na trochę zostawiony pod moją opieką. Odrabiał lekcje. Napisał “żeka”. Oczywiście musiał to poprawić i powiedziałam, że ma napisać 3 linijki “rzeka”, żeby mu się utrwaliło. A on na to tak prawie płaczliwie: “ciocia ale ty wiesz, co znaczy ten wyraz?”. No wiem i co w związku z tym? Nic. Nie będę ci tłumaczył jak ty nic nie rozumiesz! I tak nie odpuściłam mimo, że mnie rozbawił. Pisał. Całe 3 linijki.:stuck_out_tongue_winking_eye:

4 polubienia

Pewnie, że nie od razu…
Jednak język, którym się posługujesz jest jak obrus; wykłada się najlepszy na stół, żeby przyciągnąć najlepszych gości.

2 polubienia

Dobra metoda i jaka skuteczna :wink:

1 polubienie

Bo telefon zawsze wie lepiej co chciałeś napisać!:wink: Już dawno to zauważyłam.:grin:

2 polubienia

Świetny serial !
Film który praktycznie wylansowal kilka karier aktorskich.
Przede wszystkim Peter Straus oraz Nick Nolte…Dalej Susan Blakely którą mogliśmy podziwiac w zabawnych epizodach znakomiej komedii,“Tootsie”.
Wtedy tez po raz pierwszy ujrzałem Kay Lenz…Dalej weterani jak Dorothy Mc Guire czy Ray Miland.Czy wreszcie Talia Shire,"żona"Rocky’ego Balboa,nieco pozniej…
Czasy byly bardzo sprzyjające wieczornym seansom przed tv wiec moze i z tego powodu tyle legend.Ale to byl niezły film!