Zagadki 224

Trudno. Przeżyję jakoś bez druha :joy:

2 polubienia

Pytalem kiedys kolesia, czy nie ma naprawdę zadnej szansy na ten problem, to mi odpowiedział, ze mam kogoś znalezc co ma Dobrą Druhnę Telefonu a nastepnie zostawic oba telefony na noc. Podobno do rana wygeneruje sie u druhny kod na apke, ale nie wiem, czy w to wierzyć

2 polubienia

można tez spróbować znaleźć stonkę w zimie w polu i wtedy z tej stonki ta druhna się rodzi w najkrótszą noc w roku…a potem nastaje jasność dzień za dniem…

2 polubienia

Wiesz - ja już mam w domu jednego “dobrego druha”, który mi też mówi, co mam robić i… ja już więcej żadnych dobrych druhów nie chcę, bo wszystkie nerwy stracę :joy:

2 polubienia

Z tym DDT to ostrożnie…

2 polubienia

No własnie …
Kumpel miał zainstalowane DDT i sfiksował
Ide u siebie odinstalować…

2 polubienia

Słyszałam, że taki zainstalowany, to nie daje się tak łatwo odinstalować. Chowa się za nadmiarowym beta-amyloidem i trudno go stamtąd wyciągnąć. :thinking:

2 polubienia

Własnie widzę… Podobno włozenie telefonu do wrzątku na 10 minut ma pomóc, ale boje sie, ze gdy wyjme, to strace w telefonie kolory…

2 polubienia

Nie przejmuj się. Mając monochrom byłbyś oryginalny, bo nikt takiego nie ma. :wink:

2 polubienia

Tak, ale jak ja mam odróznić kumaka górskiego od nizinnego, jak te się róznią tylko kolorami plamek? Teoretycznie apka do rozróżniania kumaków by wystarczyła, ale wiem, że sie ona czasem myli…

2 polubienia

No to faktycznie, skoro odróżnianie tych kumaków jest dla Ciebie aż tak istotne, to musisz mieć w telefonie kolory. :thinking:

2 polubienia