Zagadki nr 173

Mi już tylko czwartego brakuje. Homonimu.

2 polubienia

Zamiast odsypiać stresy całotygodniowe w sobotę to Wy takie rzeczy tu robicie :star_struck:

1 polubienie

Też rób to o stresach zapomnisz.

3 polubienia

Płaty mi nie działają, bo się chyba skurczyły. Może pójdę na spacer, żeby się ożywić to myślenie lepiej idzie.

2 polubienia

Dobry pomysł. Czyli jednak działają. :joy:

1 polubienie

:joy: :slightly_smiling_face: :upside_down_face:

1 polubienie

Homonim łatwy jest…

2 polubienia

UWAGA, POPRAWKA!
Rebus nr 10 nie jest kołowy, tylko zwyczajny. Trochę was skołowałem :slight_smile: Sorry!

1 polubienie

A nie pomyliles doniczek z kubeczkami?

3 polubienia

:joy: :rofl: :joy:

Patelnia moze nie miec rączki, moze miec uszy, ale sluzy wtedy do przyrządzania trutki na @birbant -y czyli paelli.

3 polubienia

Jak to nie jest? Pierwsza litera, to N. Dla mnie tak kołowy, że już bardziej nie może być…

Aaa, to o 10 chodzi. Fakt, on kołowy nie jest.

4 polubienia

~Koleżanka @ihtiel zauważyła i zwróciła mie uwagę za co jej serdecznie dziękuję! :kiss:

4 polubienia

Bo to jest nieoceniona nasza koleżanka. :+1:

A rebus 10 już zrobiony, został mi Antykwa, ale to już jutro, bo zaczyna się holenderski grill w nożną, a później siatkówka w Kanadzie. Jak ja to wytrzymam, pojęcia nie mam…? :shushing_face:

5 polubień

Na razie to my grillujemy Holendrów!

4 polubienia

No to pierwszą część mam do bani :frowning:

1 polubienie

Też tak myślałam :slight_smile:

1 polubienie

Ty masz do bani a ja mam chore płaty, bo jakaś głupia się czuję :confused:

Już nie mam bani, znalazłam rozwiązanie, A Ty wcale nie jesteś głupia, ja też wielu rzeczy nie umiem.

3 polubienia

Tak słabo grających guli, to ja jeszcze nie widziałem. Ale 2:2 jest naszem sukcesem. Czyżby receptą na Holandię jest brak w drużynie Lewego i Glika…? :shushing_face: :crazy_face:

Głowa mnie już boli od tego kibicowania po nocach. Kto wymyślił tę cholerną różnicę w czasach? :stuck_out_tongue_winking_eye:

Idę odsypiać…

2 polubienia