Zagadki nr 194

No wreszcie odezwałeś się na swoim własnym temacie, bo zwykle milczysz jak zaklęty :stuck_out_tongue_winking_eye: :smile:

2 polubienia

Bo to rebus dla tych maruderów, co piszczą, że oni do rebusów się nie nadają …
By sobie nieco popatrzyli …

1 polubienie

Nie chce wam przeszkadzać. Poza tym miałem webinar z eksploatacji silników jachtowych.

1 polubienie

To nie maruderzy, tylko leniuszki. Im się zwyczajnie nie chce. :wink:

1 polubienie

Wiem wiem, ale jakbym napisał, że leniuszki, to by się im błogo zrobiło i dalej by takimi byli…
Gdy się napisze maruderzy, to się może ockną :grin:

2 polubienia

Myślisz, że branie udziału w dyskusji, to przeszkadzanie? Takie myślenie się bardzo udziela i teraz ja będę się bała odzywać :cry:

3 polubienia

Coś w tym jest. Masz rację :wink:

2 polubienia

No właśnie , ja wymyśliłem pary anagramów ale tak odległe od siebie, ze nie dałem rady zrobić z tego sensownych historyjek. Ale od czego jest nasz pytamowy poeta? W mig dopisał zabawne wierszyki (trochę długaśne, ale co tam!) więc od przyszłego tygodnia będę wstawiał te owoce naszej kooperacji.

3 polubienia

Mam tylko nadzieję, że nie będą zemstowe :thinking:

1 polubienie

Będą, będą! :slight_smile:

2 polubienia

No weź nie strasz, bo się zacznę jąkać :open_mouth:

2 polubienia

W pisaniu?

2 polubienia

Też!
:thinking:

1 polubienie

Ten Bingola powymyślał straszliwie zemstowe anagrama, ale, na szczęście zacny birbant w dłuższych tekstach dał dużo podpowiedzi, bo on, ten birbant, też ma dobre serduszko. :yellow_heart:

4 polubienia

Oj, to ten birbant rzeczywiście ma dobre serduszko. Ale ja zawsze o tym wiedziałam :hibiscus:

3 polubienia

No to taki okolicznościowy anagramik pyknąłem na zawołąnie:

Każdemu kto twarde serce ma
Młotkiem je _ _ _ _ _ _ _ / _ _ cna. (7+2)
I powiem: Moja dobra duszko
Masz teraz miękkie _ _ _ _ _ _ _ _ _. (9)

5 polubień

Ha ha ha… Ostro! :joy:

1 polubienie

A co ze zgubionym ogonkiem od e? :shushing_face:

2 polubienia

Noo… zgubił się :woman_shrugging:
Nie upilnowaliśmy :upside_down_face:

2 polubienia

Masz jakieś zapasowe w chacie, by koledze podrzucić?
Bo może on ich nie ma, ostatnio słyszałem, że z tymi ogonkami cienko, jakiś problem wystąpił z czipem, który je produkował. Ja mam dwa ostatnie, ale potrzebne mi są … Jak będzie koniecznie trzeba to mu jeden dam, trudno …

1 polubienie