Zagadki nr 198

Najłatwiejszym rebusem jest chyba ten:
A
Dodam, że rozwiązaniem jest nazwa państwa

3 polubienia

Dopiero się zabieram i muszę odłożyć do jutra bo mi się prąd w telefonie kończy.

3 polubienia

Masz cały tydzień. Zdążysz.

No to skazujesz mni na smierc ze zdziwienia Aaa to nie wiem

Pewien Igor, gdy mu powiedzieli, że powinien znaleźć prąd do swojej komórki, wlazł do rzeki i tam szukał prądu …

2 polubienia

A co to za problem wejść se do Wikipedii gdzie jest spis kraików i dopasować do tego paskudnego A?

Tych krajów nie ma przecież milion …

Ba, ich nawet tysiąc nie ma …

Dlatego właśnie warto rozwiązywać te "głupie’ zagadki, by na tym etapie wyprzedzić znajomków!

3 polubienia

Nawet bym spróbowała bo do rzeki nie mam daleko ale okrutnie dziś zimno.

1 polubienie

Wiesz co, kiedyś wlazłem do pewnej rzeki. Było to dawno …Kiedy rzeki były jeszcze dość czyste, ale komórek jeszcze nie było. Pluskałem się, kąpałem. W pewnym momencie podniosłem kamień a na nim …
Na nim zatrzęsienie pijawek! Wtedy się przestraszyłem, ale teraz bym się chyba tylko uśmiechnął.
Boisz się pijawek?

2 polubienia

Oczywiście, że się nie boję.

1 polubienie

Tiaa, ale A?

1 polubienie

Zuch dziewczyna! Ja mam do pijawek nieco atawistyczny wstręt, ale jak trzeba, wykażę się pewnym bohaterstwem i będę próbował z mieczem walczyć, gdyby jakaś pijawka Cię zaatakowała …

2 polubienia

Jest stary dowcip żołnierski. W moim mieście były dwie jednostki. Gdy się coś działo z prądem, to chłopaki dawali kotu wiaderko w łapę i kazali zasuwać migusiem do drugiej jednostki pożyczyć fazę. Prawdopodobnie w innych jednostkach też było podobnie.

1 polubienie

A jakie te A jest? Czy jest przy nim coś? :shushing_face:
W rebusach to ważne.

Z moim prądem jest tak, że mam sto ładowarek do dyspozycji ale żadna nie ma odpowiedniej wtyczki. To wysoce frustrujące.

Dzięki. Zapamiętam. Wykorzystam. :grin:

1 polubienie

Jeszcze rzeke/stumien/zrodlo? Nazywaja to cudem gdzie da sie napic wody bez wiekszej szkody dla zdowia? Lourdes?

1 polubienie

Nie odbiegajmy od temata, nie odbiegajmy …

Te “A” to jakie jest? Z czymś czy samo? :shushing_face:

1 polubienie

Zapamiętuje obrazki rebusowe. Może mi się rozwiązania przyśnią. :grin:

1 polubienie

Przyśnią się nie raz, nie dwa …
Mój dziadek mawiał

“Wnusiu, wku…ją mnie te powtarzające się rebusa” …
Więc trza uważać! :face_with_peeking_eye:

1 polubienie

Ideogram made by benasek?

1 polubienie