Zagadki nr 239

Uda się! Poda kraj, o którym właśnie myślę :joy:

2 polubienia

Z Gambii?

1 polubienie

PIerwsza próba - nieprawidłowo, to nie Gambia, chociaż z Gambii kiedyś już piłem.

1 polubienie

To ojdyr akcje Żabki Chinczykom chce sprzedac? Czyzby byl na etapie poprzedzajacym bankructwo?

O rosyjskie Cię nie podejrzewam, bo pomijajac niepolityczność eiekszosc ich piw rodzimych to dla mnie trucizna.
Brazylijskie?

Nie brazylijskie, jeszcze dwie szanse…

1 polubienie

Tee…, @benasek, jakeś taki cwaniaczek z temy pywamy, co je wypiłeś, to ja mam dla Ciebie zagadkie w podobie do Twojej. :stuck_out_tongue:
Całe święta spędziła u mnie córka i sobota z niedzielą zostały poświęcone zwiedzaniu moich okolic dalszych i bliższych. A pytanie brzmi; - wymień 3 miasta, w których byliśmy… Dla ułatwienia dodam, że było ich 5, w tem jedno niemieckie, które uważam historycznie za najważniejsze w Europie.
Kto chce niech przyłączy się to tej zgadywanki. :shushing_face:

1 polubienie

Pewnie czeskie, bo o chinjkie czy jeponskie to nie podejrzewam :wink:

1 polubienie

A moja zagadka…? :crazy_face:

Nie bede sie ograniczac. W swojej wyobraźni. Moze z Kenii lub jakies innego Samo A.

2 polubienia

To moze podaj blizsza lokalizachr Twojej kwatery?
A moje typy
Jak duze miasta? Kolonia, Rotterdam i moglo Cie historycznie do Koblencji zanieść.

1 polubienie

Kolonia by się mieściła w kategorii, okolice dalsze, ale nie byliśmy w tym mieście.

1 polubienie

Do Bredy nie zawineliscie przypadkiem?

2 polubienia

Aachen miesci się?

Piw nikt nie zgadl

3 polubienia

A po co do Bredy? Pisałem o najważniejszym mieście w tworzeniu europejskiej cywilizacji.

Pozamiatałeś i masz nagrodę. :+1:

Byliśmy też w Brukseli, Antwerpii, Landgraaf gdzie za tydzień mieszkał będę i w Maastricht.

2 polubienia

To se te nagrode razem wypijem…

2 polubienia

Twoją dla mnie tak, ale mojej dla Ciebie pić się nie da…

2 polubienia

A czemu? Soczkiem zes browara zaprawił?
Czys Ty ocipiał? :grin:

2 polubienia

No coś Ty? Prędzej bym się pod osobowy z Koluszek do Szczekocin rzucił.

Tylko, że to, co mam dla Ciebie jest do czego innego niż do picia.

2 polubienia