Zagadki nr 90

Prosze nie popdpowiadać! :nauseated_face:

1 polubienie

Ty mnie @Bingola nie ciśnienia nie padnaszaj z temy obrazkamy Aszki, ja nadal w polu jestem.

1 polubienie

Na myśli miałem dwóch aktorów o tym imieniu. Jeden nie żyje, a ten drugi nie chce mnie się wpasić w obrazek.

1 polubienie

Juz milczę i uciekam.

1 polubienie

Ja tez nie rozkminiłem tego pasztetu :frowning:

1 polubienie

Łatwizna!!! :grin:

1 polubienie

@Bingola , Wam jest trudniej, bo sami tworzycie podobne zagadki od lat.
Podnosicie przede wszystkim sobie poprzeczkę, wasze mózgi inaczej pracują.

No bez przesady! Co ma wspólnego klamka ze śliną?

2 polubienia

Jak wczoraj rozwiązałeś moją zagadkę? Spojrzałeś na każdy obrazek i jednym słowem nazwałeś, potem połączyłeś w całość, i siłą rzeczy wyszło- Maroko.
Postąp identycznie, napisz sobie na kartce, odpowiedź znajdziesz.
Nic więcej nie powiem.

1 polubienie

A nie, dopiero podpowiedz z sasiadami okonka pomogła.

1 polubienie

Masz już zrobioną zagadkę Aszki?

1 polubienie

@efka Powinnaś naprawdę rozwiązać dzisiejsze zagadki. Nie powinny Ci sprawić większego kłopotu. Bardzo fajne są :slightly_smiling_face:
Wysłałam już rozwiązanie. Mam wrażenie, że jak pomyślisz troszkę to błyskawicznie sobie poradzisz.

3 polubienia

Zaiste, do tej pory sądziłem. że znam wszystkich Ewangelistów i obudzony w środku nocy potrafię ich wymienić łącznie z hiszpańskim bokserem, którego w pierwszej rundzie znokautował Muhamed Ali. Jakżesz się myliłem, co unaocznił mi rebus Bingoli. Nie znałem jednak wszystkich. :grinning:

3 polubienia

Na Jasnej Górze na ewangelistów mianowano ostatnio Morawieckiego i Szumowskiego

2 polubienia

@joko drugi rebus też jest dla mnie do ogarnięcia, hasło (chyba) znam, ale nie rozumiem czemu ostatni obrazek wygląda tak, nie inaczej.

Bo to zemsta Bingoli jest. Mnie też sporo nerwa kosztował. Niby wiedziałem, ale nie miałem pojęcia, jak to wpasować i z czego się bierze. Dopiero, jak w necie znalazłem, to już byłem w domu.

1 polubienie

Teraz wiesz, kto to jest, i że ja nie musiałam sprawdzać, Ewangelista i sprawa dla mnie oczywista, ale po cholerę dwie i to A ? :thinking:

1 polubienie

Żeby za łatwo nie było. A może samego Bogusia miał jeszcze narysować? :grinning:

1 polubienie

1 polubienie

1 polubienie