Zapraszam na QUIZ sportowy!

Lubilem niegac,dlugie dystanse,jezdzic na rowerze,grac w siatkowke,pilke reczna(amatorsko) trenowalem kyokushin.
Ale nie sledzic wyczyny w tv,czy na trybunach

2 polubienia

Tak tez sobie pomyslalem:))

2 polubienia

Spoko…Przyjdzie bocca i zrobi wejscie smoka… :wink:
Stawiam na 20/21 :smiley:

4 polubienia

Nie czekając na @Bocca-Lupo

20 / 21 :sunglasses:

-Lubanski mnie załatwił.

7 polubień

Serio?
Brawo!

3 polubienia

OOOOOOOO!!! Co mi ten komputer mowi “tresc wyglada niejasno”…

2 polubienia

Serio. Dwa, trzy celne strzały. Z Majką i jego grupą na przykład. Trochę dedukcji też było. Kamilę Kurpiel skojarzyłem z Karpiel-Bułecką i nie sposób było błednie odpowiedzieć.

4 polubienia

13/21
No cóż, nie śledzę na bieżąco wszystkich dyscyplin, zwłaszcza mniej popularnych.

4 polubienia

Tak. No i nie wiedziałem na temat siatkówki koszykówki czy tenisa… Ale tak słyszałem tutaj że grają o 3 miejsce więc strzelilem że przegrali ten mecz :rofl:

2 polubienia

20|21 Pytanka bardzo łatwe oprócz jednego tendencyjnego, czyli żużel. Co mnie podkusiło na tę odpowiedź, nie wiem?

4 polubienia

W tym mieście byłem kilka razy służbowo. To między Antwerpią, a granicą z Francją w drodze na Gent, czyli Gandawę.

1 polubienie

Brawo!
Zaatakowales"z peletonu" i uzyskalismy"przełamanie".Poprosze moderatora o ramke! :slightly_smiling_face:
Musialbym sprawdzic ale chyba pierwszy raz wygrywa facet!

1 polubienie

Po starym lisie mozna sie bylo spodziewac.Zirael byl jednak szybszy.
Gratulacje! :slightly_smiling_face:

1 polubienie

Uwspółcześniłem.Teraz nikt nie powie ze tylko lata 70-te :wink:

1 polubienie

Też uważam, że koledze @ZiraaeL należy się wyróżnienie.

A tego żużla nie mogę sobie podarować.

2 polubienia

Bywa…Zanim zacząlem pisac,tez predzej bym postawil na Macieja Janowskiego…Ale ten sezon jakos mi przechodzi bokiem i wiecej widzialem transmisji z ligi angielskiej.Slabszej od polskiej…

1 polubienie

No bardzo mi przykro - 10/21.
Ale połowa jest ! :smiley:

2 polubienia

Ano,jest :slightly_smiling_face:

1 polubienie

I slusznie.Skoro ja moge z łaciny to Tobie i sport nie powinien byc straszny. :slightly_smiling_face:
Tzn. za jakis czas :wink:

2 polubienia

I to jest typowa sytuacja gdzie,jak to mowią,liczy sie udział :slightly_smiling_face:

2 polubienia