Zróbmy wszyscy ładne minki, dzisiaj joko urodzinki

Znajduje się w Lublinie. :grinning:

2 polubienia

W lublinie znajduje się lin :fish:

1 polubienie

I blin. :stuck_out_tongue:

1 polubienie

No i namówiłeś … Przecież to najlepiej z piwem!
A kupiłem dziś takie, jakiego jeszcze nie degustowałem.
Potrafisz człowieka namówić, potrafisz … :beer: :beer:

2 polubienia

anagram.
W Lublinie jest XXX, powiadam ja wam,
bez żadnych xxx, zwiedziłem go sam.

Jaaaa…, namówić? Do piwaaa? Cieeebieee?
Już niedługo razem sobie podegustujemy. :+1:

3 polubienia

Dlatego te nowe zakupiłem w 2 egzemplarzach … :beer: :beer:

1 polubienie

Jak się nazywa?

1 polubienie

1 polubienie

Znam, piłem, to bawarskie piwo z browarem Bayeruth. Byłem służbowo w tem browarze dwa razy. Dali mnie 5 butelek.

1 polubienie

To akurat jest dostępne od jesieni 2022 co zresztą jest napisane na ich stronie:
“limitierte Bierspezialität seit Herbst 2022 im ausgewählten Einzelhandel zu kaufen gibt. Der Bajuwarus ist nur verfügbar, solange der Vorrat reicht”
Wersja limitowana do wyczerpania zapasów, dlatego wziąłem i dla Ciebie.

1 polubienie

Teraz ja już sobie przypominam, jak to było. Ja im z Belgii przywiozłem 24 tony nalepek z tą nazwą. I oni dali mnie 5 butelek z piwem, ale, czy z tym, to teraz pewny nie jestem. Ale z tego browaru, na pewno. Smaku już nie pamiętam. Ale tamto nie miało 7,5%.

1 polubienie

@Nunu jak masz kompleksy to postaw sobie na toaletce zdjecie byłej pani prezydentowej.

Apetyt może ograniczyć :joy_cat::joy_cat::joy_cat:

image

1 polubienie

To mogło być któreś z tych …

Przynajmniej ja takie próbowałem.

KP

1 polubienie

Po kapslach, to ja nie zapamiętam. Byłem tam dość dawno, ale tych nalepek nie zapomniałem. Było tego 33 palety.

1 polubienie

Ja Cie @joko bardzo przepraszam, ale nasza kolezanka zdaje sie wymagala natychmiastowego wsparcia psychologicznego.
Z przeprosinami

2 polubienia

Zastanawiam się czy ich nie mieć po tym, jak mi w pracy powiedziała jedna pani, że schudłam. Ona to powtarzała tak wytrwale kilka razy, a ja za każdym razem, że nie, że przytyłam :joy: Pewnie się zapatrzyła na moją wymizerowaną stresem buziunię a nie na mój tyłek…

2 polubienia

Wybacz że z poślizgiem…Nie było mnie prawie dwa tygodnie!!!
Wszystkiego najlepszego!Wzorzystych osiągnięć i radości z pasji!
Twoje zdrowie! :smiling_face:

5 polubień

Ja także dołączam swoje spóźnione życzenia. Wszystkiego najlepszego a przede wszystkim zdrowia :slight_smile:

5 polubień