11 lat temu też w sobotę, ten zamach

Pamiętam ten brzydki szaro bury i deszczowy, mimo wszystko bez mgły dzień, mimo że miałem wtedy mniej lat niż ilość lat jaka od tego czasu minęła xd
Spać nie mogę…akurat dzisiaj… Przypadek? Xd

Nie przejmuj się az tak rolą…
Swiat juz nie bardzo pamieta tamten dzien, za to za skore im zalazi ten co przezyl.
A efekty samej katastrofy oplakane - zapakowanie w jeden samolot praktycznie najwazniejszych osob w panstwie spowodowalo to co mamy obecnie - zalew chamstwa, tandety politycznej, wojskowej i religijnej (w wolnej chwili popatrz sobie kim byli pozostali - prezesi najwazniejszych instytucji panstwowych, symbole tradycji jak ostatni prezydent na uchodzctwie, wicemarszałkowie Sejmu i Senatu, 18 parlamentarzystów, dowódcy wszystkich rodzajów Sił Zbrojnych RP, pracownicy Kancelarii Prezydenta, duchowni, przedstawiciele ministerstw, organizacji kombatanckich i społecznych - czyli owczesna elita)

Dane sa, tylko trzeba umiec wyciagnac wnioski. Nie smierc prezydenta byla najwieksza stratą.

2 polubienia

Tamten dzień podzielił Polaków na oszołomów i zdrajców.

1 polubienie

tamten dzien to nie podzielil.
ale dal mozliwosc tego podzialu.

is fecit, cui prodest

ten uczynił, czyja korzyść
czyli
ten jest sprawcą przestępstwa, komu przyniosło korzyść.

1 polubienie

Ale ta fala nadal unosi PiS. Opłacało się jebnąć w brzozę. Potrafili wykorzystać swoje 5 minut.

1 polubienie

ostrzezenia z “gory” juz byly (to z 2008 roku)

1 polubienie

Ta jasne… Nadal ktoś głosuje na pis bo
“Po doprowadziło do katastrofy”

Masz racje. To jest straszne że tak jest.

1 polubienie

Ponoc zawsze moze byc gorzej…

1 polubienie

Ja pamiętam, że od razu mnóstwo tych krytykowanych polityków, okazało się wybitnymi mężami stanu. Nagle Kaczyński Lech… czapkownik swego brata… stał się najwybitniejszym Polakiem wszechczasów :open_mouth:

2 polubienia

ta gość znany z sraczki i z obrażania ludzi np “spieprzaj dziadu” “małpa w czerwonym” nagle stał się mężem stanu…

1 polubienie

Ale nie był najgorszym prezydentem. Gorszego mamy dziś.

2 polubienia

Z tego co ja wiem to właśnie Kaczyński był ofiara tego przemysłu nienawiści… Człowiek zaszczuty w mediach a po śmierci każda stacja w tv jak to wielce za nim płakala i jakie zasługi mu przypisywała… Jak to w Polsce… Po śmierci dopiero