25.11.1944

25 listopada 1944 urodził się Bev Bevan (wł. Beverley Bevan); perkusista zespołu The Move w latach 1965–1972, 1981, 2004–2014 oraz grupy Electric Light Orchestra w okresie 1970–1983 i 1985–1986.
W 1986 roku założył ELO Part II brytyjsko-amerykański zespół.W skład zespołu wchodzili także była basistka i wokalistka ELO Kelly Groucutt oraz skrzypek Mik Kaminski przez większą część swojej kariery, a także dyrygent Louis Clark , który koncertował jako gość ELO w późniejszych latach jego istnienia.

1 polubienie

Kelly Groucat to jednak był facet.

A tak w ogóle to byłem na ich koncercie,w polowie lat 90-tych,w Arenie w Poznaniu.Bylo z rozmachem!Z łódzkimi filharmonikami.
Tyle że moja ówczesna koleżanka się naćpała i popsuła mi zabawę…I do tego skradła płaszcz…Wyglądała w nim jak Nosferatu i chyba ją to podniecało…
No co ja mogę dzisiaj…Tylko się uśmiechnąć :wink:

2 polubienia

To musiało być straszne przeżycie.Rozumiem - portfel ale pewnie ulubiony płaszcz…

2 polubienia

Niee :joy:
To tylko symboliczne podsumowanie naszego"związku".Płaszcz był stary ale miał zayebisty,wielki kołnierz i przez zwężenie w pasie,pasował jakoś do wszystkiego :innocent:
Joasia chodziła w nim czasem nawet po mieszkaniu :rofl:

1 polubienie

W czwartą sob.listopada u naszych sąsiadów jest obchodzony Dzień pamięci ofiar Wlk.Głodu. Anne Applebaum napisała o tym opasłe tomiszcze z całymi szczegółami tego, co się dzieje z człowiekiem, gdy głoduje.

1 polubienie

Nie sprawdzam daty bo to mało ważne…
Ważne jest to że tak wygląda obraz komunizmu a i przy okazji,dryfującego w tę samą stronę,socjalizmu
Przykład najlepszy z możliwych!
Bev,wybacz…Tutaj te dygresje to nieszczesna norma…

1 polubienie